Genius PowerBank ECO-u1027 za příznivou cenu

Společnost Genius uvádí na trh novou řadu záložních baterií Genius PowerBank ECO-u1027 pro mobilní zařízení. Nová řada se vyznačuje především kapacitou baterie, elegantním designem a příznivou cenou.

ECO-u1027-2Powerbanky jsou čím dál více nepostradatelným doplňkem pro každodenní práci s tabletem a smartphonem, a tak je kladen důraz na jejich kapacitu, univerzální použití a design. Tělo nové záložní baterie Genius PowerBank ECO-u1027 je vyrobeno z hliníku a nabízí se ve třech barevných provedeních – stříbrné, černé a tmavě červené. Kompaktní rozměr podobný externímu disku 139 x 74 x 13.9 mm skvěle padne do brašny či kabelky a bude působit elegantně jak na pracovním stole, tak i v kavárně.

Powerbanka ECO-u1027 s kapacitou 10 000mAh je vybavena dvojicí USB výstupů nabízejících nabíjecí proud 1A a 2,1A, které je možné využít k dobíjení tabletu i telefonu a to jak samostatně, tak i současně najednou. Výběr nabíjecího proudu 2,1A uvítá uživatel i v okamžiku kdy potřebuje rychle dobít mobilní telefon a zkrátit dobu čekání na minimum. Samotná baterie se pak dobíjí pomocí microUSB kabelu a tak ji lze dobíjet běžnou nabíječkou od smartphonu.

Doporučená koncová cena Genius PowerBank ECO-u1027 činí 780,- s DPH

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share