Genius FaceCam 2020 – webkamera s 2Mpx

Společnost Genius uvádí na trh novou webkameru s vysokým rozlišením Genius FaceCam 2020. Díky svému elegantnímu černému designu si ji oblíbí uživatelé jak pro domácí použití, tak i pro konferenční hovory v kancelářích. A díky kvalitnímu obrazu si každý užije video chaty s programy jako Skype, MSN, Google Talk, iChat, či sdílení videí na YouTube.

Genius FaceCam 2020 (1)Genius FaceCam 2020 byl navržen tak, aby byly konferenční hovory vysoce kvalitní a uživatel se při video hovoru cítil příjemně. Klip pro uchycení kamery je konstruován tak aby se dal snadno a bezpečně připevnit na horní hranu každého monitoru. Kamera je navíc vybavena prodlouženým ramenem, které umožňuje pohyb kamery nahoru a dolu a tím ji umístit do úrovně očí. Díky tomu je následný video hovor přirozený a z „očí do očí“, nedochází k tomu, že by zrak uživatele směřoval během hovoru jinam. V případě, že uživatel chce kameru umístit jinam nežli na monitor, slouží klip zároveň jako stojánek a je možné ho umístit na stůl.

Genius FaceCam 2020 má vestavěný kvalitní mikrofon a je tedy možné ji použít i s počítači či notebooky které nedisponují vlastním mikrofonem. O kvalitní a reálný obraz při konferenci se stará objektiv s automatickým zaostřením a CMOS čip s rozlišením 2Mpx. Kamera je vybavena funkcí IPM, která předchází neoprávněnému připojování k webové kameře z internetu a její aktivaci.

Kamera Genius FaceCam 2020 podporuje všechny operační systémy stejné nebo novější – Windows XP, OS X 10.4.9, nebo Linux Kernel 2.6.21. Doporučená koncová cena webkamery Genius FaceCam 2020 činí: 350,- s DPH

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share