Genesis Trit 500 je efektní herní křeslo ve stylu profesionálních hráčů

Genesis Trit 500 je jedno z nejpozoruhodnějších herních křesel na trhu. Díky RGB LED podsvícení ve stovce režimů nelze toto herní křeslo přehlédnout. Plné ovládání a kontrola podsvícení díky dálkovému ovládání umožní nastavit téměř nekonečnou kombinaci barevných změn, rychlosti i jasu. Herní křeslo má navíc prvky v efektním karbonovém dekorativním vzoru. Stačí jen usednout a užívat si maximální pohodlí a záplavu světelných efektů.

Herní křeslo Genesis Trit 500 je vyrobeno z těch nejlepších dílů a komponent, včetně spolehlivéhydrauliky, která drží hráče pohodlně a bezpečně nad zemí. Mechanika židle snese zátěž až 120 kilogramů a poskytuje potřebnou sílu, stabilitu a dlouhou životnost.Základ židle je vybaven nylonovými kolečky s průměrem 50 mm, které poskytují optimální mobilitu židle, provedení koleček navíc chrání podlahu.

Herní křeslo Genesis Trit 500 poskytuje výjimečné pohodlí a umožňuje pohodlné sezení po mnoho hodin bez únavy. Křeslo má dva polštářky, které poskytují potřebnou podporu ve zranitelných oblastí. Jeden polštář podpírá bedra, druhý odstraňuje napětí na krční části páteře.Trit 500 má ve svém základu kovovou konstrukci, a polstrování vysoce kvalitní pěnou, která nedovolí deformaci. Povrchová úprava křesla využívá na otěry odolnou tkaninu, která dále zajišťuje větrání a odvod tepla a zabraňuje během horkých dnů nepříjemnému „přilepení se“. Trit 500 používá nejlepší materiály, které si udrží svoji kvalitu po mnoho let.

Trit500 umožnuje přesné nastavení úhlu mezi sedákem a opěrkou. Uživatel tak dosáhne maximální svobody při pohybu a správnou pozici při sezení. Navíc toto křesl nabízí „houpací“ funkci, která přináší odpočinek a volný pohyb při dlouhém hraní her. Židle je vždy připravena poskytnout úlevu namáhaným zádům.Trit 500 byl navržen tak, že se pohodlně při sezení bude cítit opravdu každý. Židle je vhodná pro všechny velikostia rozměry hráče. Výška sedáku i loketní opěrky jsou stavitelné a zaručují správné sezení.

Podsvícení je napájeno externí powerbankou, kterou je možné snadno a účelně umístit do speciální kapsy pod sedákem. Powerbanka není součástí dodávky. GenesisTrit 500 je bezdrátové křeslo, kde nebude překážet žádný kabel. Stačí zapnout podsvícení a užívat si originality herního křesla Genesis Trit 500.

Dostupnost a cena
Herní křeslo Genesis Trit 500je dostupné prostřednictvím sítě internetových obchodů a vybraných prodejců za doporučenou koncovou cenu4 960 Kč včetně DPH.

www:https://genesis-zone.com/product/trit-500-rgb

Specifikace

Průměr koleček: 50 mm

Hydraulika:Class 3

Loketní opěrky: Stavitelné, 1D

Šířka zádové opěrky: 55 cm

Hmotnost: 18 kg

Doplňky: Bederní polštář, hlavový polštář

Nosnost: 120 kg

Výškazádové opěrky: 82 cm

Hloubkasedáku: 49,5 cm

Šířka sedáku: 53 cm

Výška sedáku: 124 – 132 cm

Rozsah nastavení: 44,5 – 52,5 cm

Funkce: Stavitelné loketní opěrky, stavitelná výška,polohovací a otáčecí sedák, houpání

Materiál: Tkanina a umělá kůže

Barva: Černá

Napájení: Powerbanka – není součástí dodávky

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share