GENESIS Toron 301 jsou cenově dostupná herní sluchátkas překvapivým zvukem

GENESIS Toron 301 jsou cenově dostupná herní sluchátka určená pro všechny, kdo chtějí okusit skutečné hraní. Díky nízké hmotnosti 230 gramů a 53milimetrovým měničům bude hraní her příjemnější i po delší dobu. Herní sluchátka Genesis Toron 301 nezapřou inspiraci vyšším a úspěšným předchozím modelem Toron 531.

Herní sluchátka GENESIS Toron 301 jsou dobrou volbou jak pro hráče hledající zábavu v singleplayerových titulech, tak pro milovníky esportových soutěží. Na panelu na mušli je možné měnit hlasitost a díky 53milimetrovým měničům lzedetailně určit jednotlivé hudební nástroje u přehrávaných hudebních nahrávek. Stejné detaily poskytují sluchátka při hraní her a umožní identifikovat nepřítele během digitálních potyček. Zvuky, které prozrazují polohu nepřátel, lze snadno lokalizovat a vítězství ve hře bude na dosah.

K pohodlí při hraní přispívá odolný náhlavní rám, z vnitřní strany polstrovaný materiálem příjemným na dotek, a také pohodlné náušníky. Standardní polštářky sluchátek GENESIS Toron 301 lze nahradit hybridními polštářky (EP01) a látkovými polštářky (EP02), které lze zakoupit samostatně.

Součástí sluchátek je i dynamický mikrofon, jehož polohu lze díky flexibilní konstrukci nastavit. Mikrofon lze od sluchátek zcela odpojit.

Sluchátka GENESIS Toron 301 mají široké možnosti použití. Lze j připojit k telefonu, konzoli nebo jinému zařízení. Podmínkou jekonektor 3,5 mm.

Cena a dostupnost

Stereofonní sluchátka Genesis Toron 301 jsou k dostání v provedení bílá nebo černá prostřednictvím vybraných prodejců a resellerů za doporučenou cenu 831 Kč.

https://genesis-zone.com/product/toron-301-with-microphone-black
Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share