GeGorce GTX řada 700 – zrozena pro dominanci

Seznamte se s nejnovější řadou grafických karet GeForce GTX 700. Jde o evoluci v počítačových hrách a hraní počítačových her vůbec. Tato řada herních grafických karet je postavena na ohromujících vizuálních zážitcích a vysokém výkonu.

imgCAQKG03LDo této sedmistovkové kategorie patří tři vyvolení a to GTX 780, GTX 770 a GTX 760. Všechny tři karty mají co nabídnout. Karta GTX 780 je perfektně vyladěná na prvotřídní výkon. Je založena na velmi výkonné architektuře NVIDIA Kepler s 2 304 jádry. Přináší také 3GB vysokorychlostní paměť GDDR5 s technologií NVIDIA GPU Boost 2.0, a tedy i výkon, který potřebujete k hraní na extrémní nastavení. Grafická karta GeForce GTX 780 je nejvyšším modelem GTX 700 série, která představuje evoluci v herním výkonu.

Model GTX 770 je plná jedinečných herních technologií, jak je NVIDIA GPU Boost 2.0, které ji ještě zrychlují. Je opravdu rychlá. Nic vám nezabrání si zahrát a ovládnout nejnáročnější hry.

Posledním modelem z této řady je GTX 760, což je také výkonná karta s mnoha funkcemi a pokročilými herními technologiemi, mezi které patří NVIDIA PhysX, TXAA a další. Poskytuje ten správný výkon, který potřebujete ke zvládnutí nejnovějších titulů. Cenově se na českém trhu karty pohybují v cenách od cca 12 000 Kč s DPH (říjen 2014) dle typu a značky.

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share