GARMIN Dash Cam 10 – kamera pro záznam jízdy

Spolehlivá kamera Garmin Dash Cam 10 se širokoúhlým objektivem pro záznam jízdy v autě. Nahrávejte videozáznamy z předního nebo zadního pohledu vašeho auta, kameru velmi snadno nainstalujete do vašeho vozu na čelní sklo a ihned budete moci začít točit.

garmin-dash-cam-10-kamera-pro-zaznam-jizdy_i126711Kameru využijete například pro nahrání autonehody nebo dopravní situace, která incidentu předcházela, nebo pouze pro záznam jízdy.

Pořízené snímky nebo videa tak můžete využít jako také jako důkazní prostředek, a to včetně zvukového záznamu. Na záznamech lze rovněž vidět datum a čas. Díky integrovanému G senzoru kamera reaguje na nestandardní naklonění vozu a spustí záznam automaticky. Mějte situaci na silnici vždy pod kontrolou, ať už jedete kamkoli.

Garmin Dash Cam 10 je velmi jednoduše použitelná záznamová HD kamera pro nahrávání situace před (za) automobilem. Kamera je vybavena vlastním displejem s možností základního ovládání, nastavení a přehrávání videa. Kamera je schopna zaznamenávat jak obraz, tak i zvuk. Kamera umožňuje nastavení data a času pro přesnou dokumentaci pořízených záznamů.

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE

Kvalita záznamu: 1080p/ 30 fps

Displej: 2,3″

Podpora karet: microSD

Konektory: USB 2.0

Rozměry: 82 x 66 x 36 mm

Hmotnost: 115 g

 

Na českém trhu se prodává za cenu 4 200 Kč včetně DPH (červen 2016).

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share