EVOLVEOStrongVisionMINI 4G je fotopast s překvapivě malými rozměry

Značka EVOLVEO přidává do své nabídky fotopastí nový modelEVOLVEO StrongVision MINI 4G. Mezi přednosti tohoto multifunkčního a univerzálního zařízení patří malý rozměr (187 × 118 × 87 mm), funkce LifeViewpro živý náhled a cloudové úložiště zdarma. Aplikace EVOLVEO CAM pro vzdálenou správu podporuje platformu Android i iOS a je lokalizovaná pro české prostředí. Díky své univerzálnosti je možné EVOLVEO StrongVision MINI 4G využít i jako bezpečnostní kameru.

EVOLVEO StrongVision MINI 4G je kompaktní fotopast určená jak pro pozorování živé přírody, tak i pro ochranu majetku. Díky malým rozměrům lze fotopast umístit nenápadně a nepozorovaně pro záznam videa nebo fotografií. Fotopast je plně upravená pro používání s aplikací EVOLVEO CAM pro Android nebo iOS. Díky rychlému přenosu dat 4G LTE je k dispozici funkce LiveView – živý náhled, kterou lze snímat a zobrazovat aktuální dění před kamerou v reálném čase, případně stahovat a pracovat se soubory, které kamera uložila na svoji SD kartu. Fotopast je napájená osmi AA 1,5V bateriemi. Dobu provozu lze prodloužit pomocí originálního příslušenství EVOLVEO, jakou jsou solární panel SP1, nebo kabel pro připojení externí 12V baterie.

Univerzálnost fotopastiEVOLVEO StrongVision MINI 4Gumožňuje toto zařízení plně využít i jako bezpečnostní kameru pro zabezpečení majetku, všude tam, kde není pevné připojení k internetu pro běžný kamerový systém. Vždy když kamera rozezná pohyb, odešle notifikaci do zadaného telefonu nebo na chytré hodinky. Pomocí příslušné aplikace je pak možné zobrazit zachycený snímek nebo přehrát video. FunkceLiveViewumožňuje přenášet živý náhled v reálném čase. Díky integrovaným PIR čidlůmneunikne žádný pohyb a kamera se aktivuje jen v momentě, kdy je to potřeba. Prodlužuje se tím výdrž provozu na baterie.

Aplikace EVOLVEO CAM je poskytována zdarma bez dalších budoucích poplatků. Zdarma je i ukládání pořízených dat do cloudového úložiště, které je unikátní pro každé zařízení. Servery jsou umístěné v Evropě na platformě společnosti Amazon. V rámci jedné aplikace lze spravovat několik fotopastí. Každé fotopasti je možné přiřadit vlastní název pro identifikaci umístění a pro informaci o aktuálním stavu fotopasti. Nově jde i v zapnutém režimu měnit libovolně nastavení, jako je například rozlišení fotek, videa nebo měnit čas, po který má být fotopast aktivní.

Fotopast EVOLVEO StrongVision MINI 4G je vybavena nočníminfra přísvitem s 2× 3W IR LED diodami 850nm. Infra noční přísvit je důležitá funkce každé fotopasti. Díky 850nm LED diodám lze zařízení použít nejenom pro sledování zvěře, ale i k ostraze objektů.

K fotopasti EVOLVEO StrongVision MINI 4Glze získat celou řadu doplňků a vybavení. Nastavitelný lanový zámek StrongVision LOCK, který díky dvoumetrovému lanku o síle 8mm dobře poslouží pro upevnění fotopasti například ke kmenu stromu. V případě, že je možnéfotopast připojit do elektrické sítě, lze dokoupit napájecí 12V adaptér EVOLVEO StrongVision ADAP. Fotopast bude v tomto případě primárně napájená z adaptéru a pokud dojde k výpadku napájení ze sítě, poslouží vložené baterie jako záložní napájení. Pro prodloužení výdrže lze využít solární panel EVOLVEO StrongVision SP1 s integrovanou Li-ON baterií.

Dostupnost a cena
Fotopast EVOLVEO StrongVisionMINI 4Gje dostupná prostřednictvím sítě internetových obchodů a vybraných prodejců již za 3 690 Kč včetně DPH.

Lanový zámek EVOLVEO StrongVision LOCK za 590 Kč včetně DPH.

Napájecí 12V adaptér EVOLVEO StrongVision za 190 Kč včetně DPH.

Solární panel EVOLVEO StrongVision SP1 za 890 Kč včetně DPH.

Parametry fotopasti EVOLVEO StrongVision MINI

Snímač: 8 MPX CMOS

Paměť: SD Karta až do velikosti 256GB

Čočka kamery: F=3.1; FOV=90°

Rozměry: 187mm × 118mm × 87 mm*

Noční přísvit: 2× 3W 850nm Infračervené LED

PIR Dosah: Volitelná citlivost Vysoká/Normální/Nízká

PIR Senzor úhel: 90°

Maximální dosvit IR LED: 20 metrů

Rychlost spuštění 0,8s

Interval spouště 1/5/10/30s/min

Rozlišení fotek: 8MP – 30MP

Více snímků na jednu aktivaci (multishot): 1/3/6/9

Rozlišení videa: 2K/1080P/720P/VGA

Odesílání snímků v plné kvalitě: Ano na Cloud

Odesílání videa: Ano na Cloud

Datum ve fotografii: Ano

Letní/Zimní čas: Ano manuálně v aplikaci

Zabezpečení: PIN při spuštění (4 číslice)

Mobilní pásma:

FDD-LTE: B1/B3/B5/B7/B8/B20

TDD-LTE: B38/B40/B41

WCDMA: B1/B5/B8

GSM:900/1800

Aplikace: Evolveo CAM

Funkce aplikace: Nastavení zařízení, provozní info, prohlížení a práce se záznamy, živý náhled

LCD: Nemá LCD. Ovládání přes aplikaci

SIM: Mini SIM karta

Stand-by proud: 0,1mA

Stand-by doba provozu: >6 měsíce

Nabíjecí konektor: Vstupní napětí 12V/1,5A DC

USB-C konektor pro přenos dat

Ochrana IP65

Upevnění: Pásek, lanko 8mm, závit pro stativ

* V závislosti na poloze antény

Obsah balení

Uživatelský manuál

Čtečka SD karet

Stavitelná GSM Anténa

Pásek pro upevnění

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share