Batohy pro fotografy Rollei Traveller Canyon

Ať už na cestách nebo při outdoorových výletech si chce být každý fotograf jist, že je jeho výzbroj důkladně a hlavně bezpečně uskladněná aby nedošlo k jejímu poškození.

K tomuto účelu uvádí společnost Rollei na trh nové batohy Rollei Traveller Canyon, které jsou přizpůsobeny specifickým požadavkům fotografů. Praktické uspořádání a skvělá ergonomie zaručují, že dlouhé výlety a cestování již nebudou utrpením.

Nové foto batohy Rollei Traveller Canyon jsou ve velikostech S s objemem 10l, M 25l, L 35l a XL 50l a jsou vybavené inovativním hliníkovým ergonomickým nosným systém Rollei, který je integrovaný ve všech větších modelech (M, L a XL). Kromě toho tři menší verze (S, M a L) jsou svými rozměry navrženy tak, že jsou vhodné i jako příruční zavazadlo do letadla a poskytují dostatek prostoru jak pro osobní věci, tak i pro cennou fototechniku, kterou tak fotograf nemusí pustit z ruky a dohledu. Navíc u modelů M, L, a XL je možné vyjmout vnitřní vložku s foto vybavením, což usnadňuje například i letištní kontroly.
Pro profesionální fotografy, kteří mají rozsáhlou foto výbavu, je ideálním řešením největší batoh z řady Canyon a to Rollei Traveler Canyon XL o objemu 50l. Zejména díky své ergonomii a nízké hmotnosti (necelé 2kg) je tento batoh skvělým řešením pro dlouhé cesty za snímky. Vnitřní uspořádání batohu je rozděleno na dvě části odnímatelnou přepážkou. Ve spodní části je vyjímatelný box pro foto techniku a horní prostor je volný nebo jej lze doplnit o druhý box pro další doplňky a objektivy.

Batohy jsou vybavené také popruhy pro upevnění stativu nebo i hůlek pro chůzi terénem. Navíc batohy s integrovaným ergonomickým hliníkovým systémem, umožňují nastavení ramenních popruhů. Hrudní a pánevní pás pomáhají odlehčit zátěž ze zad a spolu s prodyšným polstrováním tak eliminují pocení zad a zvyšují komfort při dlouhých cestách.

Všechny modely jsou vybavené prostorem pro notebook či tablet, podle velikosti batohu od 10“ až do 15“ notebooku. Do výbavy každého modelu patří také ochranná pláštěnka batohu, která je v barvě batohu, který se nabízí ve třech barevných variantách – zelené, oranžové a červené a pamatovalo se i na bezpečnostní reflexní prvky.

Pro batohy je dostupné také široké volitelné příslušenství pro vnitřní vybavení a uspořádání.

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share