AVERMEDIA AVerTV 3D Capture HD – DVBT příjem v každém PC

AVer3D CaptureHD přichází s nejnovější doprovodnou aplikací AVer MediaCenter 3D, se kterou budete moci sledovat a nahrávat živou 3DTV na Vašem PC. A to není všechno! Pokud jste nedočkaví a nechcete čekat, než bude spuštěno regulérní 3DTV vysílání, můžete využít exkluzivní technologii see3D, která dokáže všechny 2D živé TV, nahrávky a filmy přetransformovat do fantastické 3D podoby! S produktem AVer3D CaptureHD můžete sledovat a nahrávat video ve vysokém rozlišení přímo do Vašeho PC skrze HDMI nebo komponentní vstupy.

avermedia-avertv-3d-capture-hd-pci-e-dvb-t-analog-interni-3dtv-hdtv-hdmi-antena-dalkove-ovladani_i73821S přibaleným analogovým kabelem bude zachytávání analogového videa ve standartním i vysokém rozlišení snazší, než kdy dříve. Pomocí komponentního vstupu můžete zachytávat 1080i HD video a při následné editaci na Vašem PC z něj snadno vytvořit profesionální videoklipy.

Nahrávání do formátu H.264 v reálném čase
S nejnovějším AVer MediaCenter 3D přichází i zcela nové střihové řešení, které se zaměřuje jak na kvalitu, tak i efektivní kompresi. Podporuje nahrávání 720p/1080i HD H.264 v reálném čase, díky čemuž je zachován nejenom krystalicky čistý obraz, ale současně jsou až 3x zredukovány požadavky na místo na pevných discích.

Vlastnosti
– Celosvětový příjem analogové & DVB-T TV
– MPEG-2 & H.264 HDTV Ready
– Podporuje živou 3DTV
– Převod živé 2D TV do 3D
– Grabování HD videa z HDMI & analogových zdrojů
– Nahrávání do formátu H.264 v reálném čase
– TimeShift
– Digitální titulky, teletext & EPG
– Uživatelské nastavení barev
– Funkce PIP (Picture in Picture)
– Vícekanálový náhled

Specifikace

Vstupní signál:
– 75 Ohm TV Anténa
– S-Video
– Kompozitní vstup (RCA)
– Komponentní vstup (YPbPr, 720p/1080i)
– HDMI/HDCP (720p/1080i)
– Audio vstup (L/R) x2
– Senzor dálkového ovladače

Na českém trhu se tento model prodává za cenu 2800 Kč s DPH (duben 2015).

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share