TRANSCEND na Veletrhu Computex představí nové kamery

Firma TRANSCEND představí na blížícím se Veletrhu Computex 2015 nové výrobky: autokameru se dvěma objektivy a osobní kameru, včetně bohatého portfolia průmyslových produktů.

Letošní Veletrh Computex, druhý největší veletrh telekomunikačních a informačních zařízení na světě, se bude konat ve dnech 2-6. července ve výstavní síni Nangang v Taipei World Trade Center ve městě Taipei na Tchaj-wanu. Prezentace výrobků firmy TRANSCEND a speciální ukázky budou prováděny na stánku číslo J0818.

Na veletrhu Computex bude představena přede vším kompletní nabídka kamer značky TRANSCEND, včetně dvou nových modelů. Během speciální prezentace budou mít návštěvníci příležitost seznámit se s funkcemi následujících zařízení:

  • autokamera DrivePro 220, vybavená systémem varování před neúmyslnou změnou jízdního pruhu a varování před blížící se kolizí;
  • autokamera DrivePro 520 se dvěma objektivy, která umožňuje provádět současný záznam situace na silnici a uvnitř auta;
  • osobní kamera navržena pro zajištění bezpečnosti policistů a zaměstnanců bezpečnostních agentur.

V souladu s aktuálními trendy v oboru teleinformatiky, TRANSCEND představí inovační průmyslová řešení, založená na čtyřech koncepcích. K výrobkům firmy TRANSCEND určeným pro průmyslové aplikace patří přede vším paměťové moduly DDR4 a SSD disky: od 1,5-pálcových SATA III, Half-slim SSD, mSATA SSD, mSATA mini SSD až k nejnovějším SSD diskům v M.2 formátu. Jejich spolehlivost a stabilitu provozu ukážou profesionální prezentace vibrační zkoušky SSD, aplikace pro sledování životnosti SSD, zkouška výpadku napájení a provozu při vysoké teplotě.

Na Veletrhu v Taipei budou k dispozici také paměťové nosiče a multimediální produkty značky TRANSCEND, jako třeba nosiče dodávané pro produkty Apple, rychlé paměťové karty UHS-I Class 3, flash pamětí USB 3.0, zařízení využívající komunikaci OTG, externí odolné disky, digitální přehrávače hudby a příslušenství.

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share