Registrace pro CES Asia 2015 zahájena

Asociace spotřební elektroniky oznámila, že byla zahájena registrace na účast na veletrhu 2015 International CES AsiaTM. Otevírací akce se bude konat 25. až 27. května v čínském Šanghaji na výstavišti Shanghai New International Expo Center (SNIEC) a přiláká globální společnosti, které budou vystavovat nejnovější produkty a technologie, jež uvádějí na asijské trhy.

CEA je koproducentem této události ve spolupráci se společností Intex Shanghai Co., Ltd., která je prominentním organizátorem mezinárodních veletrhů v Číně. Mezi zvláštní spoluorganizátory veletrhu CES Asia patří Čínská obchodní komora pro elektroniku (Chinese Electronic Chamber of Commerce – CECC) a Čínská obchodní komora pro dovoz a vývoz strojírenských a elektronických produktů (China Chamber of Commerce for Import and Export of Machinery and Electronic Product – CCCME). „Díky spojení s našimi silnými čínskými partnery, naší dobré pověsti týkající se pořádání největších událostí v oblasti technologických inovací na světě, dynamice Šanghaje a obrovskému významu technologií a rozvoje značek jsme přesvědčeni, že mezinárodní veletrh International CES Asia se může těšit na velký úspěch,“ řekl Gary Shapiro, prezident a CEO společnosti CEA.

Na veletrhu CES Asia budou vystavovat přední světové značky i inovativní startupové firmy a představí celou šíři a hloubku záběru navazujících hodnot na asijském trhu, přičemž veletrh při svém prvním ročníku bude zabírat plochu 20.000 m2 (čistá výstavní plocha bude 8.500 m2). Na stáncích, ale též v programu konferencí se představí hlavní trendy a kategorie produktů, včetně 3D tisku, robotiky, čidel, internetu věcí a nositelné elektroniky. Mezi hlavní lákadla od mnoha významných společností, jež aktuálně potvrdily svou účast, patří například produkty firem GGMM a Thinking Group a dále celosvětové značky jako plus Audi, Ford, Garmin, Gibson Brands, Hisense, IBM, Monster a TomTom.

„Mezinárodní veletrh CES Asia 2015 představí nejnovější inovace od předních společností reprezentujících některé největší ekonomiky světa a poskytne dosud nevídané oslovení dynamického čínského trhu,“ řekla Karen Chupka, senior viceprezidentka pro korporátní obchodní strategie a mezinárodní veletrh International CES ve společnosti CEA. „Návštěvníci veletrhu CES Asia budou moci naživo vidět nejnovější výdobytky ve spotřebitelských technologiích, díky čemuž tato akce patří mezi ty, jež prostě nesmějí zmeškat lidé na rozhodujících pozicích v oblasti technologií, mezinárodní nákupčí a média.“

Kromě tohoto programu přednese na veletrhu CES Asia 2015 hlavní projev prezident společnosti Audi AG pan Rupert Stadler. Řeč pana Stadlera je naplánována na 17. hodinu v neděli 24. května. Po skončení projevu bude společnost Audi hostit recepci, která se bude konat od 18 do 19:30 hodin.

Chcete-li se na veletrh CES Asia 2015 zaregistrovat, navštivte laskavě stránky CESAsia.com. Novináři, kteří přicestují do Číny z jiných zemí, budou potřebovat víza kategorie J 2. S otázkami ohledně vystavování na veletrhu CES Asia se obracejte na Briana Moona na adrese bmoon@CE.org nebo telefonu +1 703-907-4351.

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share