Mionix vstupuje na český trh – špička mezi herními perifériemi

Společnost Mionix, výrobce herních periférií patřících mezi světové špičky a přichází nově na český a slovenský trh. High-end produkty této švédské společnosti již získaly mnohočetná ocenění od světově uznávaných medií a herních profesionálů.


MIONIX NAOS 7000Společnost Mionix založil Peter Nygren v roce 2007 ve Švédsku s cílem vytvořit nejlepší a ergonomicky nejpropracovanější myš na světě dle svých představ. To se zakladateli i povedlo a společnost své portfolio postupně rozšiřovala až do dnešní podoby, kdy nabízí veškeré špičkové herní periférie.

Cílem a předsevzetím společnosti je nadále vyvíjet pouze ta nejlepší desktopová řešení a posouvat tak hranice hardwarových i softwarových možností všech periférií. Maximální důraz je kladen na inovativní přínos a precizní zpracování každého produktu, který Mionix uvádí na trh.

Mezi nejpopulárnější produkty od společnosti Mionix patří 7 tlačitková herní myš Mionix Naos 7000 s mnoha oceněními a unikátním tvarování do celé dlaně ruky s podporou pro všech pět prstů. Tato herní myš je vybavena vysoce kvalitním optickým sensorem ADNS-3310 s bezchybnou přesností a plynulým snímáním pohybu s maximální rychlostí až 5.45m/sec (215 IPS), a to rozlišením až 7000DPI.

Na špičku mezi herními headsety pak patří analogový Mionix Nash 20, který je oceňován pro design, velice solidní přednes a komfort. Plně nastavitelné náušníky jsou konstruovány tak, aby dokonale přilnuly a díky paměťové pěně pokryté jemnou kůží byly pohodlné i při dlouhodobém hraní. O excelentní reprodukci se starají 50mm neodymové měniče s optimalizované na hraní her muziku a multimédia.

Více informací: http://mionix.net

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share