Logitech získává 10 prestižních ocenění

Společnost Logitech oznámila, že sedm jejích produktů získalo ocenění 2014 GOOD DESIGN Award a tři produkty byly vyhlášeny vítězi v soutěži o cenu 2015 iF DESIGN AWARD, což odráží zaměření společnosti vytvářet produkty se špičkovým designem.

Letos se jedná o čtvrtý po sobě jdoucí rok, kdy produkty společnosti Logitech získaly ceny GOOD DESIGN a pátý rok v řadě v případě ocenění iF DESIGN AWARDS. Cenami GOOD DESIGN 2014 byly odměněny tyto produkty: pouzdro Logitech® case+, podsvícená klávesnice pro obývací pokoje Logitech® Illuminated Living-Room Keyboard K830, mobilní bezdrátový stereoreproduktor Logitech® X300 Mobile Wireless Stereo Speaker, přizpůsobitelná herní myš Logitech® G502 Proteus Core Tunable Gaming Mouse, nejrychlejší herní myš na světě Logitech® G402 Hyperion Fury™ Ultra-Fast FPS Gaming Mouse, ultra tenká klávesnice a kryt Logitech® Ultrathin Keyboard Folio pro iPad® Air a iPad® mini a ultra tenký kryt s klávesnicí Logitech® Ultrathin pro iPad® Air. Produkty, jež získaly letošní ocenění iF DESIGN AWARD, jsou stojánek a ochranné pouzdro Logitech® AnyAngle, bezdrátová myš Logitech® Wireless Mouse M320 a reproduktor se značkou UE MEGABOOM.

„Zaměřujeme se na vývoj produktů, které jsou krásné a ‚cool‘ současně,“ řekl Bracken Darrell, prezident a CEO společnosti Logitech. „Podařilo se nám uspět a získat mnohá ocenění od prestižních organizací, které se zabývají hodnocením designu, a to po několik let za sebou, a jsme hrdi, když vidíme, že se naše úsilí vyplácí: nikoli pouze v podobě těchto, ale především v podobě uznání ze strany spotřebitelů, kteří se shodují v tom, že vytváříme skutečně úžasné produkty.“

Ceny GOOD DESIGN každý rok uděluje chicagské muzeum architektury a designu Chicago Athenaeum Museum of Architecture and Design pro nejlepší design a produkty ve spolupráci s Evropským centrem pro architekturu, umění, design a urbanistické studie (European Centre for Architecture, Art, Design and Urban Studies).
Ocenění iF DESIGN AWARDS získávají produkty na základě kvality designu, provedení, volby materiálů, stupně inovace, funkčnosti, ergonomie a kromě dalších kritérií i aspektů týkající se univerzálnosti designu a konstrukce.

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share