GAMDIAS novinky Computex 2014

V posledním roce se společnost GAMDIAS prohnala světem eSportu, všechny ohromila svými bezkonkurenčními a inovativními perifériemi a raketovým nástupem mezi špičky v oboru. GAMDIAS je společnost, která vznikla pro hráče a jako taková s hráči také spolupracuje. Díky této úzké spolupráci s profesionálními hráči má vývojové oddělení společnosti GAMDIAS jasné cíle a vize jak mají produkty vypadat a co od nich hráči čekají a díky tomu vznikají nové herní periférie, které se chystají na trh.

Během nadcházejících měsíců se chystá řada novinek a některé bude dokonce možné vidět již na stánku GAMDIAS č. MO102 na který jsou všichni srdečně zváni na veletrhu Computex 2014 v Taipei, který se koná 3-7.6 2014. Těšit se tak můžete na laserovou a optickou herní myš EREBOS a OUREA, Herní klávesnice ARES a ARES Essential a nebo nové herní headsety EROS V2 a HEBE V2. Všechny tyto produkty si bude možné na Computex 2014 prohlédnout a na trh přijdou v několika následujících měsících.

Více informací: www.gamdias.com

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share