CES 2015 – nové zvláštní eventy a udílení cen

Asociace spotřební elektroniky (Consumer Electronics Association – CEA) oznámila řadu nových cen a událostí, které se budou udělovat a konat na mezinárodním veletrhu International CES® 2015 a mezi něž patří například APPNATION IV, Wearable Tech Awards, Hardware Battlefield a Extreme Tech Challenge, jež budou podrobněji popsané dále. Mezinárodní veletrh CES 2015 vlastní a produkuje společnost CEA a je místem setkávání všech z celého světa, kdo jsou úspěšní v oblasti spotřebních technologií, a bude se konat 6. až 9. ledna v Las Vegas v Nevadě.

„Účelem těchto cen a událostí na veletrhu CES je oslavit firmy představující průkopnické technologie a podnikatele, kteří vytvářejí inovativní produkty a služby, o nichž se bude živě mluvit a jež se pro spotřebitele v budoucích měsících a letech stanou nepostradatelnými,“ řekla Karen Chupka, senior viceprezidentka pro události a konference ve společnosti CEA. „Tyto aktivity našich partnerů na veletrhu CES budou výstavními příklady inovací v našem odvětví dynamicky se rozvíjejících technologií a vynesou do popředí ty vystavovatele, kteří pomáhají posouvat tento obor do nových výšin.“

Kromě více než 20 specializovaných programů pro udílení cen a událostí, jež se budou na mezinárodním veletrhu CES 2015 konat a mezi něž patří Best of CES Awards, udělované magazínem Engadget, ceny Emmy® za technologie a konstrukci, udělované organizací NATAS, a ceny Last Gadget Standing, udělované společností Living in Digital Times, budou mezi nově představené hlavní ceny a události patřit následující:

  • APPNATION IV – Tato dvoudenní událost se zaměří výhradně na oblast aplikací a širší ekonomické aspekty aplikací pro spotřebitele. APPNATION zabírá kompletní široké spektrum vývojářů a vydavatelů aplikací od „cool indies“ až po ty největší značky a společnosti na světě.

 

  • Wearable Tech Awards, udělované časopisem Stuff – Ceny Wearable Tech Awards na veletrhu CES 2015 představí 10 nejslibnějších nositelných technologických produktů dle výběru redakce magazínu Stuff, mezi něž budou patřit nejlepší chytré hodinky a brýle, doplňky a pomůcky pro zdraví a fitness, produkty a aplikace z oblasti virtuální reality (VR), jež budou uváděny na trh během ledna 2015.
  • Hardware Battlefield, udělované startupovým serverem TechCrunch – Během této premiérové soutěže startupových projektů se poprvé představí 16 naprosto nových produktů před porotou odborníků a investorů z daného oboru, přičemž budou usilovat o částku 50.000 USD a vytouženou trofej Metal Man. Produkty finalistů si můžete prohlédnout ve výstavní sekci TechCrunch v Sands, 2. patro, stánek č. 75468.
  • Extreme Tech Challenge – Sledujte představení deseti nejinovativnějších světových startupů na pódiu veletrhu CES i to, jak se utkají o svou životní příležitost: navštívit Sira Richarda Bransona na jeho soukromém ostrově Necker. Porotě světových špiček bude předsedat prezident a CEO společnosti CEA pan Gary Shapiro.

Kompletní seznam cen a událostí chystaných pro mezinárodní veletrh CES 2015 je rovněž k dispozici zde.

Veletrhu CES 2015 se zúčastní přes 3.500 vystavovatelů, kteří budou představovat nejnovější produkty a služby z oblasti spotřební elektroniky v 20 různých produktových kategoriích. Podrobnější informace o mezinárodním veletrhu International CES 2015 jsou k dispozici na adrese CESweb.org.

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share