Rychlý přenosný disk v odolném a elegantním provedení TRANSCEND ESD250C

Firma TRANSCEND představuje nový externí diskSSD ESD350Cvyužívající rozhraníUSB 3.1 typu C.Disk dosahuje rychlost čtení datna úrovni1 050 MB/s azápisu do950 MB/s.Disk je určen pro uživatele, kteří potřebují efektivní, ale zároveň stylově vyhlížející nosič dat pro cestování nebo práci na mobilních zařízeních.

Umístěný v diskovém zařízeníSSD PCIe,poskytujerychlost čtení datdo 1 050 MB/sazápisu do 950 MB/s. Díky využití paměťových čipů3D NAND TLC,získáme delší životnost disku než tomu bylo u modelů založených na tradičně používaných 2D NAND čipech.

Disk vyniká svým vzhledem a odolností díkygumovémuetuiv modrém odstínu navy blue. Protiskluzový materiálpomáhá chránit disk předvnějším poškozením inečistotami.Velikost, srovnatelná s velikostí dlaně zaručuje, že se disk snadno vejde do kapsy nebo kabelky.Společně s diskem obdrží klientidva kabelys konektoremUSB typu C do USB typu Ca zároveňUSB typu C do USBtypu A.Díky výše zmíněnému etui, rozměrům diskuapřikládaným universálnímkabelům, je disk ideální pro použitína cestách – a to jak pro práci s video soubory, tak i k relaxaci při oblíbeném filmu nebo poslechu hudebního alba.

Disk může být použit jako externí paměť prosmartfonyi tabletyvybavenýchkonektorem USB-C, nejnovějších MacBooků z Thunderboltem 3nebo produktů z konektorem USB, jako jsou konzoleXbox OneaPlay Station 4.

Výrobce dodává k produktu software TRANSCEND Elite,který uživateli pomáhá při správě dat a samotného disku. Umožňuje, mimo jiné. zálohování, šifrování a obnovu dat. Program je kompatibilnís operačními systémy Microsoft Windows a macOS 10.10. Software je k dispozici zdarma na internetových stránkách výrobce.

Záruka a cena

Disk ESD350Cse objeví na české, a slovenském trhu v polovině června. Doporučené ceny producenta jsou následující:

  • 3 549 CZK / 139 EUR za verzi 240 GB
  • 4 689 CZK / 179 EUR za 480 GB
  • 7 739 CZK / 299 UER za 960 GB
Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share