Záloha mobilu Externí disk Transcend SSD

Ideálním řešením pro uživatele, kteří ocení rychlost synchronizace dat, je použití externího disku SSD s konektorem USB-C.Množství odeslaných dat během jedné hodiny může být až 1,5 TB, což umožní rychlézálohování dat. Tento přenos je až 5 krát rychlejší než v případě USB flash disku a 2 krát rychlejší než přenos dat na paměťovou kartu microSD. Externí disk SSD je také vynikající volbou pro uživatele, kteří často cestují a svým smartphonem natáčejí videa.Můžeme ho použít jak k zálohování dat v telefonu, tak i notebooku.Mimo to, některé disky jak na příklad ESD230C od Transcendu, mají velmi lehkou konstrukci, což je další výhoda, pokud chceme mít na cestách co nejlehčí zavazadlo.

Toto řešení má také co nabídnout uživatelům, kteří dbají zvláště obezpečnost.Tyto disky totiž umožňují bezpečné šifrování dat pomocí blokové šifry AES, díky které můžeme chránit naše soubory před neoprávněným přístupem.

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share