Zalman ZM-M520W – bezdrátová myš s dlouhou výdrží

Firma ZALMAN rozšířila svoji nabídku počítačového příslušenství o nový model bezdrátové myši ZM-M520W. Dostupná myš za rozumnou cenu má citlivý senzor s rozlišením 1600 DPI.

ZM-M520W_miniNová myš ZALMAN ZM-M520W se vyznačuje kompaktním a ergonomickým designem, který umožňuje pohodlně uchopení. Bezdrátovému připojení k počítači a skladné provedení uvítají především uživatelé notebooku. Myš je vhodná pro časté přenášení a díky úložnému prostoru pro USB přijímač, který je umístěn pod krytem baterie, a tak nehrozí jeho ztráta.

O přesné ovládání kurzoru se stará kvalitní senzor Avago A3000 s maximálním rozlišením 1600 DPI. Tlačítko pod rolovacím kolečkem umožňuje rychlé přepnutí mezi rozlišením 800 a 1600 DPI. Vzorkovací frekvence senzoru činí 4000 vzorků za sekundu, což zajišťuje stabilní pohyb a vysokou citlivost myši.

ZALMAN ZM-M520W chytře řídí spotřebu energie a vydrží na jedno nabití až dvakrát déle než běžné bezdrátové myši. Toho výsledku bylo dosaženo zavedením tříetapového pohotovostního režimu, který šetří baterii při delší nečinnosti.

Tlačítka myši byla navržena s ohledem na zajištění odolnosti proti opotřebení. Výrobce zaručuje, že tlačítka vydrží až 5 milionů kliknutí. Komfortní práci se zařízením ZALMAN zajišťují také kvalitní kluzné podložky, omezující odpor při posunu a také gumové rolovací kolečko s povrchem usnadňujícím pohodlné posouvání prohlížených stránek.

Myš váží 545g a je vybavena 4 standardními tlačítky. Bezdrátový signál vysílače má dosah až 10 metrů. Rozměry zařízení jsou 105.5 mm (D) x 58 mm (Š) x 31 mm (V). Maloobchodní doporučená cena myši ZALMAN ZM-M520W činí 294,- s DPH.

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share