Western Digital rozšiřuje nabídku produktů pro bezpečnostní kamerové systémy

Společnost Western Digital Corporation (NASDAQ: WDC) rozšiřuje svoji nabídku úložišť určených speciálně pro trh dohledových kamerových systémů o dva nové produkty a analytický nástroj pro správu dat. Novinkami jsou EFD úložiště podnikové třídy s technologií 3D NAND pro dohledové kamerové systémy, paměťová karta WD PurplemicroSD nově s kapacitou až 256 GB a analytický nástroj Western Digital® DeviceAnalytics, který umožní systémovým integrátorům a OEM partnerům proaktivně spravovat systémy úložišť a optimalizovat operace.

Nové produkty reagují na komplexní a dynamické potřeby trhu dohledových kamerových systémů a přinášejí vysoký výkon, kapacitu a odolnost, která je vyžadována síťovými kamerovými systémy s umělou inteligencí a chytrými vzdálenýmikamerami.

„S tím, jak expanduje nástup kamer s vysokým rozlišením a vyžíváním aplikací umělé inteligence, a s tím jak se decentralizují tradiční video systémy, stávají se nutností rychlá a spolehlivá úložiště s vyšší kapacitou, která umožňují zachytit,analyzovat a transformovat velký objem dat přímo na místě a v reálném čase,“ říká OdedSagee, senior director pro produktový marketingspolečnosti Western Digital, a dodává: „Představujeme nové produkty a nový analytický nástroj pro nastupující období chytrého videa a AI dohledových systémů. Naše ucelená nabídka pro tento segment zahrnuje paměti pro vzdálené kamery i pro centrální úložiště.“

Moderní dohledové systémy, video a jejich bohatá metadata poskytují cennéinformace pro využití jak u forenzní analýzy, tak u predikativních akcí. Sem patří například monitoring zákaznického chování v retailovém prostředí, strukturavývoje dopravní situace ve městech nebo monitoring davu na veřejném prostranství. Dohledové systémy a vzdálené kamery jako součást systémů NVR, MEC, internetu věcí a dalších aplikacívyžadují pro AI aplikace a zpracování dat v reálném čase spolehlivější a propracovanější úložiště, která mohou efektivně pracovat v náročných podmínkácha nepřetržitém provozu.

První EFD paměť průmyslové třídy s architekturou 3D NAND pro dohledové systémy
Nová paměť EFD Western Digital iNAND IX EU312 využívá firemní architekturu 3D NAND, přináší rychlost UFS rozhraní a kombinuje vysokou odolnost pro průmyslové nasazení s vysokou kapacitou pro kamerové systémy a aplikace chytrých videí. Nová paměť poskytuje rychlost čtení až 750 MB/s * a rychlost zápisu až 320 MB/s *, dosahuje hodnot 768 TBW a zaručuje vysokou úroveň odolnosti, která je vyžadována v prostředí nepřetržitého nahrávání. Součástí firmware je i funkce oprav chyb (ECC), kontrola vadných sektorů nebo obnova načítání.

Zvýšená kapacita úložiště dohledové třídy pro video 4K a AI u dohledových kamerových systémů
V dubnu 2018 uvedla společnost Western Digital paměťovou kartu WD PurplemicroSD navrženou speciálně pro potřeby bezpečnostních kamerových systémů. Tato karta, jako celá produktová řada WD Purple, přináší vysoký výkon, odolnost a spolehlivost pro dohledové kamerové systémy v nepřetržitém provozu. Tato řada je nyní rozšířena o architekturu 3D NAND a dostupná v kapacitách až 256 GB. Karta pracuje v prostředí s okolními teplotami od -25 °C do 85 °C, odolá vlhkosti a spolehlivě funguje v klimaticky náročných podmínkách a v rozmanitých podmínkách venkovního i vnitřního prostředí. Více informací o produktové řadě WD Purple na https://www.wdc.com/edge-to-core

Proaktivní řízení úložišť s nástrojem Western Digital DeviceAnalytics
Nový nástroj podporuje pevné disky WD Purple, paměťové karty WD PurplemicroSD a novou EFD paměť Western Digital IX EU312 UFS a poskytuje systémovým integrátorům a koncovým uživatelům dosud nedostupnou možnost proaktivně řídit systém úložišť u dohledových systémů. DeviceAnalytics poskytuje hostitelskému systému soubor dat z probíhajících operací a vzdáleného prostředí a umožní uživatelům předcházet možným chybám, monitorovat stav, udržovat optimální operace při ukládání dat a v důsledku snížit celkové náklady na provoz.

Western Digital poskytuje záznamům z dohledových kamer ideální prostředí
Nová EFD paměť Western Digital iNAND UFS, paměťová karta microSD WD Purple s vysokou kapacitou a nový nástroj Western Digital DeviceAnalytics společně doplňují ucelené portfolio datových úložišť a pamětí pro potřeby dnešních dohledových kamerových systémů. Portfolio zahrnuje pevné disky WD Purple s vysokou kapacitou pro použití v systémech NVR a DVR, pevné disky Ultrastar pro backendová úložiště, pro servery pro analýzu záznamů a pro systémy s hlubokým učením. Dále do portfolia patří paměti průmyslové třídy iNAND, e.MMC, paměťové karty SD a microSD pro využití v bezpečnostních kamerách a v příslušných aplikacích. Společně tyto produkty poskytují OEM partnerům, systémovým integrátorům dohledových systémů a technikům kompletní řešení pro zachycení, uchování a transformaci dat a spolehlivý přístup k těmto datům.
———————-
Western Digital vytváří ideální prostředí pro data. Společnost podporuje potřebné inovace, které pomáhají zákazníkům

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share