Western Digital představuje společný bundleSSD disku WD_BLACK SN750 SE a hry EA DICE Battlefield™ 2042

Připravte se již nyní se značkou WD_Blackna válku bez kompromisů ve hře Battlefield 2042. Společnost Western Digital dnes odhalila detaily výhodného balíčku WD_BLACK SN750 SE NVMe™ SSD Battlefield™ 2042 PC Game CodeBundle. Western Digital a EA se spojili v jeden tým a nabízejí fanouškům hry Battlefield limitovanou edici SSD diskuWD_Black. Hráči ve vybraných zemích mohou již nyní předobjednávat balíček u vybraných prodejců nebo přímo na internetovém obchodě Western Digital Store. Doporučená cena limitované edice SSD disku WD_Black SN750 SEBattlefield 2042je 136 EUR u kapacity 500 GB* a 235 EUR u disku s kapacitou 1 TB*.

Výhodný balíček WD_BLACK SN750 SE NVMe SSD Battlefield 2042 PC Game CodeBundle je ideální pro všechny, kdo chtějí naskočit okamžitě do bitvy, vylepšit úložiště na svém počítači a zvýšit celkový výkon díky sekvenční rychlostí čtení až 3 600 MB/s**. To znamená méně času při načítání a více času pro hru a streamování.

Limitovaná edice zahrnuje:

  • 1x SSD disk WD_BLACK SN750 SE NVMe s tématikou Battlefield 2042
  • 1x herní kód k plné verzi Battlefield 2042 Standard Edition pro PC (Hra Battlefield 2042 nebude k dispozici pro stažení s uvedeným kódem dříve než při jejím uvedení 22. října 2021)***
  • Přístup k jedinečným výhodám předobjednávky včetně herního obsahu připoužití herního kódu ještě před datem dostupnosti samotné hry.

„Reputace značky WD_Black s vedoucím postavením v oblasti řešení úložišť v herním světěa odhodlání poskytovat hráčům ten nejlepší zážitek ze hry díky vysoce kvalitní produktové řadě SSD disků nás přivedlo tomu, že jsme se spojili se společností Western Digital do jednoho týmua zvolili její produkty jako oficiální úložiště pro Battlefield 2042,“ říká KabirKumar, branddirector společnosti EA.

„Společnosti EA a DICE jsou odhodlané zajistit hráčům hry Battlefield ten nejlepší zážitek ze hry – úkol, kterýdává energii i naší značce WD_Black,” říká Susan Park, viceprezidentka produktového marketingu společnosti Western Digital, a dodává: „Battlefield 2024 přináší obrovský nový herní svět pohlcujícího herního prostředí a dynamické hratelnosti v žánru FPS. Jsme nadšení, že jsme součástí této nové odvážné kapitoly.”

Speciální video oznamující tento společný obchodní balíček je na odkazu zde. Pro další informace k této limitované edici a více o produktech WD_Black navštivte www.WDBLACK.com.

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share