Udělejte si soukromou diskotéku se Samsung Party Audio

Samsung představuje audio novinku ve svém portfoliu, která je určena pro domácí zábavu – Samsung Party Audio. Stojanový reproduktor poskytuje kromě perfektního zvukového zážitku i světelnou hudbu a oživí tak každý prostor. V nabídce jsou dva modely – T50 a T70, z nichž si vyberou i příležitostní hudební nadšenci. Samsung Party Audio se na českém trhu začíná prodávat v těchto dnech ve značkových prodejnách Samsung a u vybraných partnerů. Doporučená maloobchodní cena modelu T70 je 14 990 Kč a u modelu T50 je 8 990 Kč.

Samsung Party Audio v sobě spojuje vše, co očekáváte od skvělé diskotéky. Burácející zvuk a efektivní osvětlení, které dodá správnou atmosféru každé party. Z průzkumu Samsungu totiž vyplynulo, že zákazníci touží po zařízení „vše v jednom“ a nespokojí se jen s hudbou.

Dvourozměrný zvuk

Klíčový je u Samsung Party Audia dvourozměrný zvuk, který doslova vyplní celý prostor hudbou a posluchač se cítí jako na diskotéce. Doplňkem, který znásobí sílu hudebního efektu, je funkce Dynamických basů (hloubek). Ta se dá kdykoli vypnout a opět zapnout. Nejvyšší model T70 disponuje až desetipalcovou basovou membránou, který má velký pohyb, čímž produkuje ještě hlubší a silnější basy. Celkový hudební výkon modelu T70 je tak až 1 500 W a u modelu T50 to je 500 W.

Party funkce

Ovládání je možné prostřednictvím tlačítek na těle reproduktoru a dálkového ovladače, nebo prostřednictvím speciální dedikované aplikace, která umožňuje vyladit vaši party díky nastavení různých zvukových a světelných efektů. Můžete tak měnit ekvalizér, který už má představeno několik hudebních stylů, jako jsou např. Hip-hop, Rock či Latin. K dispozici jsou i zvukové party efekty – Noise, Crush, Filter, Chorus a další, s nimiž dodáte přehrávanému obsahu skutečnou diskotékovou šťávu. V rámci aplikace máte také možnost měnit barvu podsvícení a světelných efektů, které svítí a blikají do rytmu přehrávané hudby. Aplikace se kompatibilní s operačními systémy Android a iOS.

Karaoke

Modely T70 a T50 disponují také funkcí Karaoke, která umožňuje připojit mikrofon (v případě T70 až dva mikrofony), takže se můžete na party předvést se svým pěveckým uměním. Pro znásobení hudebního zážitku lze bezdrátově prostřednictvím Bluetooth propojit až deset reproduktorů Samsung Party Audio, čímž se vytvoří ohlušující hudební efekt. K zařízení je možné bezdrátově připojit až dva hudební zdroje najednou, takže už nikdy nehrozí trapné ticho během hledání další skladby. Navíc vrchní část zařízení je odolná vůči polití vodou. Aby vám náhodou nevypadl text z hlavy, můžete si do stojanu na vrchní straně zařízení vložit tablet nebo smartphone, na které uvidíte slova vaší písně.

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share