Transend SSD M.2 MTS

Firma TRANSCEND zahájila rozšíření nabídky o nové SSD disky řady M.2 MTS. Disky MTS400/600/800 nabízí kapacitu až 512GB, kompaktní rozměry a využívají rozhraní SATA III 6Gb/s což znamená, že jsou přizpůsobeny technologiím moderních mobilních zařízení.

Nabízí se tři řady disků: MTS400, MTS600 a MTS800, typ: 2242, 2260, 2280, o rozměrech 42/60/80mm x 22mm x 3,5mm. Celá řada byla navržena pro potřeby trhu ultratenkých a lehkých mobilních zařízení, u nichž se používají SSD disky, včetně ultrabooků, notebooků, tabletů, mobilních herních konzolí a smartfonů. Řada MTS400 je dostupná v různých kapacitních variantách až do 256GB, a řady 600 a 800 až do 512GB. Všechny disky využívají rozhraní SATA III 6Gb/s, kontrolér TRANSCEND TS6500, cache paměť typu DDR3 a jejíh základem jsou čipy Flash MLC NAND. U řady MTS600/800 je max. rychlost až 560MB/s při čtení a 310MB/s při zápisu.

Funkce DevSleep a ISRT
SSD disky TRANSCEND řady M.2 MTS nabízí plnou podporu technologie Device Sleep Mode (DevSleep) a Intel Smart Response (ISRT). Funkce DevSleep umožňuje úplné vypnutí SATA rozhraní v případě, že disk není používán, a opakované zapnutí za pouhých 0,2s. Technologie ISRT nabízí volbu nejčastěji používaných aplikací a automatické ukládání jejích dat na SSD disku, což zrychluje přístup k disku a zároveň zajišťuje velkou kapacitu tradičního pevného disku.

Spolehlivý provoz
SSD disky TRANSCEND M.2 podporují funkci TRIM, uspořádání úkolů NCQ, a jsou vybaveny korekcí ECC, funkcí wear leveling a inteligentní správou paměťových bloků. Celá řada disků nabízí podporu funkce S.M.A.R.T. a, na rozdíl od tradičních HDD, je odolná proti nárazům, díky čemuž jsou data v bezpečí při pádu mobilního zařízení.

Záruka a cena
Maloobchodní doporučené ceny SSD disků TRANSCEND M.2 řady MTS, nebyly prozatím pro český a slovenský trh stanoveny.

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share