Startovací kit foto filtrů Rollei Square Filter Mark II StarterKit 100 mm

 Společnost Rolleiuvádí na trh nový startovací set pro nadšené fotografy, kteří chtějí začít s využitím čtvercových foto filtrůa vyžadují kvalitu na profesionální úrovni, RolleiSquare Filter Mark II StarterKit 100 mm.
Vysoce kvalitní profesionální držák filtrů vyrobený z přesně frézovaného hliníku pro letecký průmysl, pojme až tři obdélníkové filtry o délce 100mm. Držák filtrů je vybaven praktickým systémem easy-lock, který umožňuje připojit držák filtru k základnímu kroužku a snadno ho znovu odpojit stisknutím tlačítka. Součástí sady jsou adaptorové kroužky pro sedm nejčastěji používaných průměrů objektivů (52, 55, 58, 62, 6, 72 a 77 mm). Integrovaný základní prstenec je o průměru 82 mm a lze jej vybavit vysoce kvalitním CPLfiltrem. Díky tomuto důmyslnému řešení je tento CPL filtr o průměru 86mm stejný i při využití adaptérových kroužků. Tento profesionální polarizační filtr snižuje nežádoucí odrazy, poskytuje intenzivnější barvy a je vyroben z extrémně robustního skla Gorilla® * s povrchovou úpravou.Držák je kompatibilní i s jinými 100mm filtry vyrobenými jinými výrobci.

Balení dále obsahu vysoce kvalitní profesionální přechodový filtr Mark II Professional Rectangular Soft GND8 Filter. Měkký odstupňovaný filtr dokáže vašim snímkům propůjčit požadovanou náladu při focení přírody a při pořizování snímku architektury.Řazení 3 filtrů umožňuje dodat správnou intenzitu světla vhodnou pro nastavení jasových rozdílů focené scény, které již nelze nadále uspokojivě upravit elektronickým systémem fotoaparátu.

Nový držák filtru Rollei Professional se dodává v polstrovaném pouzdře a veškeré filtry plní certifikaci Rollei „Engineered&QualityControlled in Germany“, které přesahují obvyklé standardy v tomto sektoru.

Cena a záruka

Doporučená koncová cena RolleiSquare Filter Mark II StarterKit 100 mm činí 6 390,- s DPH.
Na produkt se vtahuje záruka 24 měsíců.

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share