SONY MP3 NWZ-W273SB – odolný MP3 přehrávač ve sluchátkách (představení)

Světová značka Sony nabízí velmi propracovaný a odolný MP3 přehrávač, který je přímo stvořen pro pohyb. Při poslechu nejste nijak omezování kabely, samotným přehrávačem či dalšími věcmi s tímto spojenými. V následujícím představení se dozvíte, co vše vám může Sony W273SB nabídnout.

sony-mp3-nwz-w273sb-nwzw273sb-cew-_ien158995Obdobných přehrávačů, které jsou zaměřeny přímo na sportovce, je na trhu dosti pomálu. O to příjemnější je, že s tímto segmentem přichází značka Sony, kde je zaručena kvalita, slušný poslech a velmi dobré zpracování. Na druhou stranu se to odráží v malinko vyšší ceně, což lze však chápat. V základu nabízí tento model 4GB paměti s komplet voděodolnou konstrukcí. Připojovat se lze i bezdrátově s využitím velmi dlouhé doby poslechu (přes 8 hodin). Přehrávač nabízí také rychlonabíjení, které je zkráceno na minimální dobu pro plné nabití.

Celá konstrukce přehrávače je voděodolná, takže ho lze používat i při plavání a i za deště. Vše je konstrukčně propracované tak, že ani sluchátka za mokra nevypadnou z uší. Konkrétně je zde dodržena norma IPx8, což je vodotěsnost az do 2 metrů.

Přehrávač je také velmi lehký (29g) a celá kompaktní konstrukce přehrávače NWZ-W273 zajišťuje, že o něm nebudete vědět. Využít lze vytvoření si seznamu energických skladeb – stačí jednoduše přetáhnout oblíbené skladby pro posilování z iTunes nebo Průzkumníku Windows a je to. Do tempa vás dostanou 13,5mm sluchátka řady EX – Čerpejte energii ze silných refrénů díky širokému zvukovému rozsahu od 20 do 20 000 Hz, který zajišťuje detailní zvuk bez ohledu na hlasitost. Funkce ZAPPIN vám vyžene puls – poslechněte si úryvek refrénu skladby, než si ji pustíte celou. Rychle tak najdete skladbu, která vás vybudí k výkonům.

Dalším usnadněním pro sportovce je ovládací páčka, kterou můžete při běhání snadno jedním plynulým pohybem přeskakovat složky s hudbou. Samotná sluchátka do uší, jsou dodávána, se dvěma různě velkými koncovkami a nastavitelným páskem, takže si je můžete přizpůsobit, aby vám dokonale padla

Sony NWZ-W273 se opravdu podařil a pro aktivní sportovce je jako stvrořený. Na českém trhu se prodává v eshopech a v kamenných prodejnách za cenu 2 000 Kč s DPH (květen 2014).

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share