SENCOR SFP 1000 – MP3 přehrávač za dvě stovky s výměnými kryty (představení)

Prvotním pohledem se jistě každý zamyslí nad tím, zda se vůbec jedná o klasický MP3 přehrávač či něco úplně jiného. A ta cena? Značka Sencor se vrhla do segmentu audio přehrávačů opravdu po hlavě. Nabízí totiž za pár stovek základní, ale svůj účel splňující hudební přehrávač s modelovým označením SFP 1000. Pojďme se blíže podívat, co všechno umí a nabízí.

sencor-sfp-1000-defaultPokud rádi a často posloucháte hudbu nejen při sportu a preferujete dostatečnou výdrž přehrávání a základní funkce, pak Sencor SFP 1000 může být tou pravou volbou. Přehrávač nedisponuje vlastní vnitřní pamětí. Výrobce sází na velmi rozšířené microSD karty, na které má zabudovanou čtečku. Ty jsou hojně rozšířeny v mobilních telefonech a dalších zařízení, takže stačí dle libosti i přehazovat.

Docela zajímavým přínosem na oživení, je možnost výměny krytů přehrávače. Sencor jich nabízí několik a touto výměnou dokážete svůj přehrávač velice snadno oživit. Samotné ovládání je velice jednoduché. Přehrávač nabízí tlačítko pro přehrávání vpřed a vzad a nastavení hlasitosti. Co více si přát? Připojení k PC se realizuje prostřednictvím USB 2.0 portu.

Baterie, které jsou dodávány, jsou dobíjecí. Příslušenství, které je společně dodáváno jsou sluchátka, USB kabel, 3x výměný kryt. Rozměry tohoto modelu jsou 45 x 10 mm, což je opravdová miniatura. Váží také pouhých 15g. Nejdůležitější je samozřejmě cena a ta se na českých eshopech pohybuje kolem 200 Kč s DPH (březen 2014). Zakoupit ho lze v distribuční síti Sencor nebo v již zmiňovaných eshopech na Internetu.

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share