Rollei DVR-310 – digitální kamera do auta

Digitální kamera Rollei DVR-310 vám umožní nahrávat veškerou akci na silnici, ať už cestujete na dovolenou, jste svědkem dopravní nehody nebo si jen tak chcete natočit svou vlastní jízdu.

rollei-digitalni-kamera-do-auta-dvr-310-gps-2k-full-hd-video-drzak-autonabijecka_i157244Vaše cesty můžete jednoduše opětovně prožívat na 2.31palcovém LCD displeji a díky GPS modulu budete mít také přesnější geografické informace o absolvované trase.

Digitální kamera Rollei DVR-310 vám umožní nahrávat veškerou akci na silnici, ať už cestujete na dovolenou, jste svědkem dopravní nehody nebo si jen tak chcete natočit svou vlastní jízdu. Vaše cesty můžete jednoduše opětovně prožívat na 2.31palcovém LCD displeji a díky GPS modulu budete mít také přesnější geografické informace o absolvované trase.

Výkonná digitální video kamera s 2,31″ displejem vhodná do auta, kterou využijete např. pro prokázání průběhu dopravní nehody nebo jen pro záznam Vaší jízdy. Model má širokoúhlý objektiv s úhlem záběru 130°, který zaznamená velkou část scény. Kamera je vybavena snímačem CMOS, který umožní nahrávání v 2K (2560 x 1440 px) rozlišení. Kamera je také vybavena GPS modulem pro přesné sledování polohy auta. Videa jsou zaznamenávána na paměťové karty micro SD/SDHC o velikosti až 32 GB (karta není součástí balení).

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE

Záznamové médium: až 32 GB micro SDHC karty

Rozlišení: 2560 x 1440, 30fps, 1920 x 1080, 60fps

Úhlopříčka displeje: 2,31″

Formát souborů: MOV

Typ kamery: do auta

Barva: černá

Rozhraní: mini USB

Na českém trhu se prodává tato kamera za 3 900 Kč včetně DPH (listopad 2016).

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share