Rollei Actioncam 430 – opravdu ostré záběry

Společnost Rollei uvádí na náš trh novou outdoorovou akční kameru Rollei Actioncam 430. Tento nový model je určen pro uživatele, kteří chtějí vysokou kvalitu za rozumnou cenu a možnost nahrávání až ve 4k rozlišení se snímkovací frekvencí 30fps.

Rollei_Actioncam_430 (12)Rollei Actioncam 430 přináší vysokou kvalitu obrazu díky 12MP sensoru Sony CMOS a velký výběr rozlišení pro natáčení. Kamera umožňuje pořízení video záznamu ve 4k rozlišení se snímkovací frekvencí 30fps, rozlišení 2k pak umožňuje pořízení záznamu s 60fps a ve Full HD si může uživatel vybrat z nastavení 30, 60 a dokonce 120fps. Při snímkovací frekvenci 120fps je obraz dokonale plynulí i při opravdu rychle se měnící scéně. Při HD rozlišení je možné dokonce nastavit snímkovací frekvenci na 200fps, což umožňuje uživateli následnou práci s videem v podobě zpomalených záběrů, které tak budou stále dokonale plynulé. Širokoúhlý objektiv se záběrem 170° zajistí, že na videu bude zachycena opravdu celá scéna a nebude nic chybět.
Kromě nahrávání videí umožňuje kamera také pořizovat fotografie, režim sekvenčního focení, oblíbenou funkci timelapse a také automatickou spoušť. Veškeré intervaly je možné měnit v nastavení kamery a přizpůsobit požadavkům uživatele. Ovládání kamery je velice jednoduché a provádí se pomocí trojice tlačítek. Spoušť kamery je možné ovládat dálkovým ovládáním v podobě náramku s dosahem až 10m, nebo pomocí tabletu či chytrého telefonu prostřednictvím Wi-Fi připojení. Pro ovládání přes Wi-Fi je zapotřebí aplikace, která je volně ke stažení pro Android či iOS.
Kamera Actioncam 430 je vybavena dvěma displeji. Standardně jako všechny kamery Rollei má hlavní 2“ TFT displej a navíc druhý monochromatický displej na přední straně kamery, zobrazující režim, stav baterie a čas/počet snímků. Balení kamery je standardně také vybaveno podvodním pouzdrem do hloubky až 40m a technologií SafetyPad zabraňující úrazu krční páteře při kolizi. Menu kamery je navíc kompletně v Českém a Slovenském jazyce.
Doporučená koncová cena kamery Rollei Actioncam 430 činí – 6 790,- s DPH

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share