Reproduktory Natec Lynx s vynikajícím poměrem cena-výkon

NatecLynx jsou stylové stolní stereo reproduktory pro připojení k počítači v atraktivním designu za příznivou cenu. Boční vibrující membrány zvýrazňují nízké tóny a prohlubují basovou linku.

Nové reproduktory se značkou Natec nabízejí vysokou kvalitu zvuku s maximálním výkonem 6W.Kompaktní reproduktory s rozsahem 100 – 18 000 Hz a impedancí 4 Ohm mají měniče o průměru 40 mm. Moderní design je podpořen efektní povrchovou úpravou použitých plastů. Zajímavou vlastností těchto reproduktorů jsou boční vibrující membrány, které zvýrazňují nízké tóny, díky čemuž si můžete vychutnat kvalitní basy a čisté výšky i při vyšším výkonu.Pro připojení s počítačem reproduktory používají 1,3m kabel s konektorem mini jack 3,5mm a USB konektor pro napájení. Vedle atraktivního designu a odpovídajícího zvukového podání potěší i cena, která začíná na 249 korunách včetně DPH.
Specifikace
Dynamika reproduktorů: 60 dB
Frekvenční odezva: 100 – 18 000 Hz
Impedance: 4 Ohm
Výstupní výkon: 6W RMS (2× 3W)
Velikost měničů: 40mm
Konektor: 1× 3,5mm mini jack + USB (pro napájení)
Napájení: USB – DC 5V 0,5A
Délka kabelu 1,3 m
Rozměry reproduktoru: 138×96×85mm
Materiál: plast
Barva: černá

Dostupnost a cena
ReproduktoryNatecLynx2.0 jsou dostupné prostřednictvím sítě internetových obchodů a vybraných prodejců. Doporučená koncová cena je 279 Kč včetně DPH.

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share