Philips GoGEAR Vibe – vyšši třída MP3 přehrávače (představení)

Pokud toužíte po kvalitě, velké výdrži a značce, pak si jistě smlsnete na velice šikovném modelu MP3 přehrávače značky Philips. Nabízí nejen kvalitu, ale velmi solidní poslech a podporu všemožných formátů. Nechybí velký a přehledný LCD displej a velká kapacita na písničky.

SA4VBE08KF_12-IMS-cs_CZZnačka Philips patří dnes mezi přední výrobce kvalitních hudebních přehrávačů. Podobně je tomu i u tohoto modelu s označením GoGEAR Vibe (SA4VBE08KF/12). Barevný displej 4,6 cm/1,8 palce pro snadné, intuitivní procházení. Velmi dobře je také řešený povrch celého přehrávače. Celkově je měkký a hladký, což zaručuje snadnou a pohodlnou manipulaci. Užít si lze až 20 hodin přehrávání hudby nebo 4 hodiny přehrávání videa. GoGEAR Vibe totiž podporuje nejen hudbu, ale i vide. Zabudovaný LCD displej nabízí přijatelný rozměr i pro sledování videa (4,6 cm – 1,8 palce).

V tomto cenovém segmentu nechybí ani FM rádio s RDS a 30 předvolbami pro více hudebních možností. Dalším obrovským plusem je rychlé nabití za 5 minut, které je až pro 90 minut přehrávání. Samotné zobrazení složek umožňuje uspořádání a prohlížení souborů médií jako v PC. S funkcí SafeSound, kterou Philips nabízí, si užijete maximální zážitek z hudby a bez rizika poškození sluchu.

Funkce zobrazení složek nabízí volitelné zobrazení adresáře přehrávače GoGear, které vám umožňuje zobrazení všech souborů v přehrávači stejným způsobem jako v počítači. Jakmile vyberete funkci zobrazení složek, je otevření jakéhokoli podporovaného souboru (např. hudby, obrázků nebo videozáznamů) stejně snadné jako výběr souboru a stisknutí tlačítka přehrávání.

K dispozici je také klasický program SongBird, což je jednoduchý program se snadným použitím, který se dodává s přehrávačem GoGear. Program umožňuje najít a přehrát všechna vaše média a hladce je synchronizovat s přehrávačem Philips GoGear. Jeho intuitivní a výkonné funkce správy hudby umožňují objevovat nové interprety a hudební styly přímo v programu prostřednictvím obchodů, služeb a webů s médii a hudbou.

Celkově je přehrávač velice zdařilý a za prodejní cenu cca 1500 Kč s DPH (březen 2014) ho lze vřele doporučit. Zakoupit ho lze na Internetu a v některých vybraných kamenných prodejnách.

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share