Osobní kamera TRANSCEND DrivePro Body 10 – pomocník pro policisty a pracovníky ochranky

Firma TRANSCEND rozšiřuje řadu kamer DrivePro o osobní bezpečnostní kameru DrivePro Body 10. Ta je určena pro příslušníky Policie a pracovníky ochranky, kteří chtějí zaznamenávat běh události při výkonu práce.

Transcend DrivePro Body 10Nová kamera DrivePro Body 10 je odolná vůči vodě, nárazům a je vybavena infračerveným přísvitem pro záběry při nedostatku světla, vestavěnou baterií a klipsem pro uchycení.

Denní a noční záznam v kvalitě Full HD
Kamera TRANSCEND DrivePro Body 10 je přizpůsobena k zaznamenávání obrazu ve FullHD kvalitě 1080p s rychlostí 30 snímků za sekundu, a to jak ve dne, tak i v noci. Clona objektivu je F/2.8 a jeho zorný úhel činí 160°. Vestavěná lithium polymerová baterie o kapacitě 1530 mAh umožňuje provádět záznam po dobu 3,5 hodin. Intuitivně umístěné tlačítko pro pořizování fotek umožní zaznamenat jednotlivé snímky a uchovat je jako důkaz. Vše se ukládá na kartu microSDHC 32GB, která je součásti balení.

Pevná konstrukce
Kamera DrivePro Body 10 se vyznačuje vysokou odolností proti poškození a splňuje požadavky třídy vodotěsnosti IPX4, což zajišťuje ochranu proti zalití. Navíc, kamera splňuje přísné požadavky vojenských norem týkajících se odolnosti proti otřesům a pádům, uplatňovaných v americké armádě (MIL-STD-810G 516.6).

DrivePro Body Toolbox
K ovládání kamery slouží speciální ovládací systém DrivePro Body Toolbox s uživatelsky přívětivým rozhraním, který umožňuje uživatelům operačního systému Windows používat užitečné funkce kamery, příp. aktualizovat firmware. Navíc, po nastavení uživatelského jména, data a času, budou tyto informace zobrazeny na pořízených fotkách a videozáznamu, což při práci v teamu více lidí zaručuje přehled mezi jednotlivými záběry a snímky.

Maloobchodní doporučená cena s kamery TRANSCEND DrivePro Body 10 činí 3 990,- s DPH.

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share