Nové ochranné podlahové rohože v produktové řadě Genesis: Tellur 400 a Tellur 300

Atraktivní herní design, protiskluzová spodní strana a vysoká odolnost 

Chcete-li zdůraznit herní charakter svého pokoje, vyplatí se vybavit se nejen příslušenstvím s RGB podsvícením, ale také pořádnou klávesnicí, podložkou pod myš a také podlahovou rohoží pod herní křeslo nebo pracovní židli. Nabídka posledně jmenovaných produktů v katalogu Genesis se právě rozšířila o modely Tellur 400 a Tellur 300 v atraktivním herním designu.

Jedná se o čtyři nové varianty lišící se tvary a grafickým provedením. Tellur 300 je kulatá podložka černé barvy se symboly rozpoznatelnými pro milovníky videoher. Naproti tomu Tellur 400 má až tři různé tvary a vzory: na kulaté je ztuhlá láva ve tvaru loga Genesis, na čtvercové futuristický pohled a na osmihranné jednoduchý rámeček s logem značky. Průměr všech podlahových rohoží je 100 cm.

Mimořádně důležitá je u všech podložek jejich protiskluzová spodní strana. Právě díky ní se nemusíte bát, že vám rohož při pohybu židle po podlaze sklouzne. Toto řešení umožňuje udržet stabilní polohu při hraní a chrání podlahu nebo parkety před poškrábáním kolečky nebo nohami židle.

Podlahové rohože Genesis Tellur jsou dostupné prostřednictvím vybraných prodejců a resellerů za cenu od 959 Kč.

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share