Nové karty Transcend UHS-II U3 32GB a 64GB

Firma Transcend oznamuje rozšíření nabídky o paměťové karty SDHC/SDXC UHS-II U3, které nabízí vysokou rychlost zápisu. Karty jsou vyrobeny na základě MLC paměti, proto se osvědčí v profesionálních fotoaparátech a kamerách, které zaznamenávají obraz v kvalitě 4K.

Transcend SDHC-SDXC UHS-II Class 3Nové karty značky Transcend spojují standard UHS-II s třetí rychlostní třídou. Nabízená rychlost čtení činí až 285 MB/s, a zápisu až 180 MB/s.

Karty Transcend SDHC/SDXC UHS-II U3 zajišťují plynulý provoz všem držitelům profesionálních fotoaparátů a kamer, kteří fotí ve formátech RAW a JPG nahrávají videa v kvalitě Full HD, 4K a 3D.

Vestavěné čipy NAND MLC Flash zaručují dlouhou životnost karet SDHC U3/SDXC UHS-II a tím zaručují dlouhodobé bezpeční uložení souboru. Karty navíc podporují méně pokročilá zařízení nižších standardů, UHS-I a tradiční SD karty.

Karty TRANSCEND SDHC a SDXC UHS-II U3 jsou vhodné k provozu v teplotách -25°C až 85°C. odolné proti vodě, elektrickým výbojům, rentgenovému záření a otřesům. Navíc, jsou vybaveny systémem ECC, který zajišťuje automatickou korekci chyb, které se mohou vyskytnout při přenosu dat.

V případě ztráty uložených dat – fotografií, dokumentů nebo videosouborů se bude hodit speciální software – TRANSCEND RecoverX. Kromě obnovení dat, aplikace nabízí také možnost zabezpečení souborů a formátování média.

Doporučené koncové ceny karet činí: Transcend SDXC UHS-II U3 64GB – 1 990,- s DPH a u Transcend SDHC UHS-II U3 32GB – 1 150,- s DPH.

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share