Nová sluchátka AudictusVoyager

AudictusVoyager jsou sluchátka se skládací konstrukcí. Základ tvoří neodymové měniče o průměru 50 mm s impedancí 32 Ohmů. Citlivost sluchátek dosahuje hodnot105 dB. Připojení je možné pomocí kabelu s koncovkou Stereo Mini Jack 3,5 mm nebo kabelem s koncovkou Jack 6,3mm. Kabely jsou plně odnímatelné. Sluchátka mají pro jednotlivé koncovky vlastní vstupy. Bezchybná reprodukce hudby i mluveného slova je pro větší zážitek z poslechu podpořena zesílením basového spektra. Bohaté polstrování včetně hlavového mostu a ergonomický design zaručují pohodlné nošení. Skládací konstrukce pak usnadňuje transport a manipulaci.

Pro někoho je cestování koníčkem, pro druhého vášní. Někdo v cestování nachází odpočinek, druhý příležitost k objevování. Bez ohledu na to, co si vyberete, bude to jen vaše cesta, pečlivě ji sledujte, ohýbejte ji podle svých potřeb a nikdy nepřestávejte jít kupředu. Neustále hledejte nové okamžiky, nové pocity a objevy. Poslouchejte hudbu a jděte. Život je cesta. Dopřejte mu skvělou hudbu!

Cena a dostupnost

Bezdrátová sluchátka AudictusVoyager jsou dostupné prostřednictvím vybraných prodejců a internetových obchodů. Doporučená koncová cena je 1 220 Kč včetně DPH.

Specifikace:
Průměr a typ měničů: Neodymové50 mm

Impedance sluchátek: 32 Ohm

Citlivost sluchátek: 105 dB +/-3 dB
Frekvenční rozsah: 20 – 20 000 Hz

Hmotnost: 240 g

Materiál: ABS/PU kůže

Konektory: Stereo Mini Jack 3,5 mm / Jack 6,3mm

Vzdálené ovládání: Na kabelu

Skládací mechanika: Ano

Mikrofon: Ano

Zesílení basů: Deep Bass

Více na: http://audictus.com/en/

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share