Nová skříň ATX MidTower ZalmanK1 s atraktivním LED efektem

Novinka na trhu mezi počítačovými skříněmi ATX Mid Tower zaujme moderním designem a účelným uspořádáním vnitřního prostoru. Linie skříně jsou zvýrazněny lemováním čelního panelu s LED podsvícením.
Zalman K1 je zcela nová skříň vnabídce značky ZALMAN. Vývoj a originální design skříně pochází z designerského studia Zalman se sídlem v Jižní Koreji. Skříň formátu ATX Mid Tower klade důraz na ovládání, ochranu před prachem, efektivní systém cirkulace vzduchu pro chlazení, eliminaci vibrací, snadnou rozšiřitelnost a účelné vedení kabelů.

Vypínač, restartovací tlačítko, ovládání LED podsvícení, porty USB rozhraní a audio vstup i výstup jsou účelně umístěny na horním panelu skříně. Systém magnetických a vysunovacích prachových filtrů zajišťuje bezprašné prostředí pro bezchybnou práci hardwaru. Pečlivě navržené uspořádání ventilátorů pro chlazení umožňuje instalovat až 8 ventilátorů s průměrem 120 mm nebo 5 ventilátorů 140 mm. Součástí dodávky je již předinstalovaný 120mm ventilátor v zadním panelu. Skříň je ve spodní části vybavena antivibračními a protiskluzovými patkami, pro skryté vedení kabelů vnitřkem skříně jsou připraveny vodící lišty.

Zalman K1 je určen pro zdroje s maximální délkou 190 mm, pro VGA karty (duální) do 380 mm a CPU chladiče do 178 mm. Skříň lze osadit dvěma disky HDD 3,5″ nebo dvěma disky SSD 2,5″. Dále je možné instalovaný hardware rozšířit o další dva SSD disky 2,5″. Pro dodatečné rozšíření je k dispozici i sedm PCI slotů.

Skříň o rozměrech 458 × 210 × 450 mm má boční průhledný panel z matného skla o tloušťce 4T. Čelní panel skříně Zalman K1 je lemován LED podsvícením, které podtrhuje moderní design skříně.

Dostupnost a cena
PC case Zalman K1 je dostupný prostřednictvím sítě internetových obchodů a vybraných prodejců za doporučenou koncovou cenu 2 199 Kč včetně DPH.

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share