Nová grafická karta GEFORCE GTX 960

Nejnovější přírůstek do řady Maxwell, GeForce GTX 960, je dokonalým upgradem pro každého, kdo chce zažít hraní Maxwell příští generace.

Nvidia_GTX960Grafické procesory NVIDIA Maxwell jimiž jsou osazeny nejprogresivnější grafické karty, které uživateli zajistí výkon a nejnovější technologie, aby si mohl vychutnat nejrychlejší, nejplynulejší a nejintenzivnější herní prožitek.

GeForce GTX 960 přichází nabitá výjimečnými grafickými technologiemi, po nichž by všichni hráči měli prahnout. Technologie Voxel Global Illumination zrychluje dynamiku osvětlení a zajistí zářivou grafiku, která tě pohltí, a technologie Dynamic Super Resulition zajistí rozlišení až do kvality 4K – a to dokonce i na displejích 1080p.

Streamujte hry ze svého PC a GeForce GTX a přeneste je na přenosná NVIDIA SHIELD zařízení, vybavené technologií NVIDIA GameStream. Pořiďte si monitory s plnou podporou NVIDIA G-SYNC zajištující maximálně plynulý průběh hry bez trhání. Poklepáním na GeForce Experience automaticky získáte nejnovější ovladače a jedinýn klepnutím optimalizujete nastavení hry.

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share