Nová dvojice kamer od D-Link pro efektivní ostrahu domu

D-Link, výrobce síťových produktů pro firmy i digitální domácnosti, rozšiřuje svoje portfolio řešení v sektoru IP kamerového dohledu. Denní/noční Full HD síťové kamery D-Link DCS-2230L a DCS-2210L byly navrženy s ohledem na střežení špatně osvětlených míst doma nebo v kanceláři.

Dlink_DCS-2230L_small11Oba modely mají obrazový snímač s vysokým rozlišením 2 megapixely, doplněný vestavěným infračerveným LED osvětlením, které umožňuje nepřetržité celodenní sledování i v úplné tmě.

Maximální kvalita obrazu i za tmy
Vestavěné infračervené LED osvětlení umožňuje kamerám DCS-2230L a DCS-2210L přenášet dobrý obraz v 1080p Full HD rozlišení dokonce v noci nebo při špatných světelných podmínkách. Tyto modely se proto ideálně hodí pro použití u vchodů do budovy nebo v malých skladech. Vestavěný PIR detektor pohybu a funkce rozpoznávání změn v obrazu umožňují spustit okamžitě nahrávání a odeslat majiteli varovný e-mail nebo push notifikaci přes aplikaci mydlink Lite na smartphone nebo tablet. PIR senzor zabraňuje spouštění falešných poplachů.

Technologie Wi-Fi nebo PoE pro flexibilní instalaci
Obě kamery se dají díky svým malým rozměrům snadno a rychle nainstalovat a nabízejí optimální řešení pro různé aplikace. DCS-2230L je Wi-Fi kamera, kterou je možné používat kdekoli v dosahu bezdrátové sítě. Kamera DCS-2210L podporuje napájení přes ethernetový kabel (PoE), takže se dá umístit i tam, kde není k dispozici elektrická zásuvka, například ve sklepě nebo u zadního vchodu domu.

Aplikace mydlink Lite pro snadné ovládání a trvalý dohled
Aplikace mydlink Lite umožňuje stálé připojení uživatelů ke kamerám a ovládání všech jejich funkcí prostřednictvím mobilního zařízení doma i na cestách. Dálkový přístup k DCS-2230L nebo DCS-2210L přes smartphone nebo tablet zajišťuje internetový portál mydlink. Aplikace automaticky rozpoznává, zda je uživatel mobilního zařízení v domácí síti, nebo zda potřebuje přístup ke kameře přes internet. Aplikaci mydlink Lite je možné stáhnout zdarma z Apple Store a Google Play Store.

Přehledné ovládání všech kamer s dohlížecím programem D-ViewCam
Dohlížecí program D-ViewCam, dodávaný spolu s kamerou, umožňuje jednoduše využívat a libovolně rozšiřovat funkce domácího nebo firemního kamerového systému. Program D-Link DCS-250 D-ViewCam™ Plus nabízí snadno použitelné rozhraní pro až 64 síťových kamer. Umí zobrazovat živé videostreamy a ukládat nebo přehrávat videozáznamy. Základní bezplatná verze podporuje 32 síťových kamer. Podle potřeby je možné dokoupit licenci pro až 32 dalších síťových kamer.

Dostupnost a cena
Kamery DCS-2210L a DCS-2230L jsou nyní k dostání v České a Slovenské republice za doporučenou maloobchodní cenu je 7 714 CZK/280,52 EUR pro DCS-2210L a 8 084 CZK/293,50 EUR pro DCS-2230L.

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share