Nová bezdrátová sluchátka Audictus Leader

Audictus Leader jsou bezdrátová sluchátka se skládací konstrukcí určená pro všechny, kdo mají ambice stát se opravdovým leaderem. Nová sluchátka jsou postavena na neodymových měničích o průměru 50 mm s impedancí 32 Ohmů. Citlivost sluchátek dosahuje hodnot 110 dB. Audictus Leader umožňují připojení pomocí kabelů s koncovkami Mini Jack 3,5mm nebo Jack 6,3 mm. Sluchátka je možné používat také bezdrátově, díky Bluetooth připojení, a to do vzdálenosti až 10 metrů a po dobu až 20 hodin. Kompaktní design se skládací mechanikou, bohaté polstrování náušníků i hlavového mostu ve spojení s ergonomickým designem umožňují pohodlné nošení po dlouhou dobu. Sluchátka se snadno párují i s mobilními telefony Android i iOS. Jsou navíc vybavena ovládáním i vestavěným mikrofonem. Sluchátka se pro bezdrátový provoz nabíjejí pomocí konektoru microUSB.

Sluchátka Audictus Leader jsou určena všem, kdo mají vysoké ambice a chtějí se stát opravdovými lídry. Staň se i ty lídrem! Nezastavuj se, inspiruj a motivuj další.

Cena a dostupnost

Bezdrátová sluchátka Audictus Leader jsou dostupné prostřednictvím vybraných prodejců a internetových obchodů. Doporučená koncová cena je 1 980 Kč včetně DPH.

Specifikace:

Průměr a typ měničů: Neodymové 50 mm

Impedance sluchátek: 32 Ohm

Citlivost sluchátek: 110 dB +/-3 dB
Frekvenční rozsah: 20 – 22 000 Hz

Napájecí konektor: microUSB

Hmotnost: 240 g

Materiál: ABS/PU kůže

Konektory: Stereo Mini Jack 3,5 mm / Jack 6,3mm

Bezdrátové připojení: Bluetooth 4.2

Kodek: aptX-LL

Dosah: 10 m

Doba provozu: 20 hodin

Vzdálené ovládání: Na sluchátkách

Skládací mechanika: Ano

Mikrofon: S redukcí šumu cVc, druhý mikrofon na kabelu

Více na: http://audictus.com/en/

Print Friendly, PDF & Email
Share

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

TOPlist
Share