Nová bezdrátová myš Genesis Zircon 330

Genesis Zircon 330 je bezdrátová myš vyvinutá pro hráče, kteří chtějí volnost pohybu bez překážejícího kabelu. Výkonný snímač myši navíc umožňuje rychlé a precizní pohyby bez zasekávání i v případech, kdy klasické bezdrátové myši zaostávají a nestíhají. Rozlišení je možné nastavit do 4 úrovní, od 800 do 3600 DPI, díky čemuž si myš Zircon 330 hravě poradí i s obrazovkami 4K. Zircon 330 poskytuje množství dalších funkcí a vlastností zvyšující efektivnost a pohodlí používaní, mezi které patří: odolné spínače tlačítek s rychlou reakcí, ergonomický tvar, nízká hmotnost a kvalitní kluzné plochy.

Bezdrátová volnost a integrovaná nabíjecí baterie
Myš Zircon 330 poskytuje bezdrátovou volnost bez překážejícího kabelu, což zvyšuje pohodlí používání a přenášení myši na LAN party nebo například pracovní schůzku. Dodatečně je myš vybavena integrovanou nabíjecí baterií s kapacitou 750 mAh, která vydrží i při častém používání měsíc na jedno nabití. Myš je možné používat i během nabíjení, stačí připojit přibalený nabíjecí kabel do USB portu počítače. O bezdrátovou komunikaci s dosahem do 10 metrů se staráNano USB přijímač.

Výkonný herní snímač
Bezdrátová herní myš Genesis Zircon 330 je vybavena výkonným snímačem, který umožňuje rychlé a precizní pohyby myši bez zasekávání i při náročném používání, kdy klasické bezdrátové myši daleko zaostávají. Snímač poskytuje možnost nastavení rozlišení ve 4 úrovních 800, 1600, 2400 a 3600 DPI, díky čemuž si myš hravě poradí is herními tituly v rozlišení 4K. Každou z přednastavených hodnot DPI lze jednoduše přepínat za chodu pomocí tlačítka DPI. K tomu snímač nabízí zrychlení 10G, rychlost zpracování dat 4 000 FPS a rychlost sledování kurzoru 30 ips.

Odolné spínače tlačítek s rychlou odezvou
Myš je vybavena odolnými spínači značky Huano s životností 5 milionů kliků, snímače poskytují rychlý reakční čas, což je zárukou spolehlivé a efektivní práce.

Ergonomický tvar
Myš Zircon 330 je vybavena vysocekvalitními kluznými plochami, které umožňují rychlé a plynulé pohyby na jakémkoliv povrchu. Aby myš poskytovala maximální pohodlí bez pocitu únavy i při několikahodinovém používání, je její symetrický tvar navržen tak, aby myš poskytovala maximální pohodlí pro každý typ dlaně.

Herní design a provedení
Genesis Zircon 330 svým designem a použitými materiály jistě o své kvalitě přesvědčí nejen uživatele, ale i všechny okolo. Její dravý vzhled v kombinaci s černo-červeným provedením z ní dělá opravdový skvost na pracovním stole. Myš má také červené podsvícení loga a rolovacího kolečka, která se dá jednoduše vypnout jediným kliknutím tlačítka pro šetření energie.

Cena a dostupnost:
Myš Genesis Zircon 330 je k dostání prostřednictvím sítě internetových obchodů a vybraných prodejců. Doporučená koncová cena včetně DPH je 489 Kč.

Více na:
http://genesis-zone.com/en/product/zircon-330-wireless-gaming-mouse

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share