Nová 1TB karta SanDisk microSDTM pro Nintendo SwitchTM poskytuje hráčům více úložného prostoru

Společnost Western Digital rozšířila své portfolio karet SanDisk® microSDTM s licencí Nintendo o kartu s dosud nejvyšší kapacitou, o 1TB* SanDisk microSD kartu pro systémy Nintendo Switch™. Ve spolupráci se společností Nintendo® poskytuje tato supervelká nabídka nejvyšší kapacitu v řadě oficiálně licencovaných karet SanDisk microSD a přináší hráčům Nintendo Switch ještě více prostoru pro jejich oblíbené hry kdekoli na cestách.

Nová 1TB* karta nese znak HylianCrest inspirovaný hrou The Legend of Zelda™ a byla testována a schválena pro použití se všemi systémy Nintendo Switch. Díky nové kapacitě, která téměř zdvojnásobuje dosud nabízené úložiště v řadě microSD karet SanDisk s licencí Nintendo, budou hráči moci rozšířit svou digitální herní knihovnu a uložit své oblíbené tituly na jednom místě. Zejména fanoušci hry The Legend of Zelda si mohou být jisti, že budou mít k dispozici potřebný prostor pro novou vzrušující kapitolu série The Legend of Zelda™: TearsoftheKingdom.

„Série The Legend of Zelda je již více než 30 let oblíbenou sérií, která si stále získává srdce a mysl hráčů po celém světě,“ řekla Susan Park, viceprezidentka pro globální strategická partnerství ve společnosti Western Digital. „Jsme nadšeni, že můžeme komunitě fanoušků přinést tuto nejnovější kartu, a díky našemu silnému partnerství se společností Nintendo jsme hrdí na to, že můžeme i nadále nabízet produkty, které hráčům pomohou maximálně využít jejich zážitek z konzole Nintendo Switch.“

Karta SanDisk microSD s kapacitou 1 TB* pro Nintendo Switch se prodává za doporučenou maloobchodní cenu 179 EUR a je nyní k dispozici k zakoupení u vybraných prodejců Western Digital, v e-shopech a v internetovém obchodě Western Digital.

Pro fanoušky konzole Nintendo Switch, kteří hledají menší nárůst úložného prostoru, se do portfolia s licencí Nintenda přidává také nová 64GB* karta SanDisk microSD s motivem Yoshiho. Je k zakoupení u vybraných prodejců Western Digital, v e-shopech a v internetovém obchodě Western Digital s doporučenou maloobchodní cenou 14 EUR.

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share