Nikon Coolpix S3700 – kompakt za slušné peníze

Buďte styloví a v kontaktu se sociálními sítěmi s fotoaparátem COOLPIX S3700 s 20 miliony pixelů. Přístroj nabízí i přes kompaktní provedení integrované technologie Wi-Fi a NFC a umožňuje tak sdílet vysoce kvalitní snímky jednoduchým klepnutím fotoaparátem do chytrého zařízení.

nikon-kompakt-coolpix-s3700-20-mpix-8x-zoom-2-7-wi-fi-ruzovy-8gb-karta-pouzdro_i140783Bez ohledu na to, kam se vydáte, vždy snadno zachytíte veškeré dění objektivem s 8násobným optickým zoomem (až 16násobný s funkcí Dynamic Fine Zoom), a pro zachycení zábavných okamžiků s rodinou a přáteli můžete využít také HD videosekvence. K pořizování působivých snímků exotických míst vám pomůže funkce Panoráma s asistencí a díky funkci Vylepšení vzhledu budou všichni na snímcích vypadat skvěle. Díky dlouhé výdrži baterie můžete fotografovat déle bez přerušení.

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE

Snímač: CCD

Rozlišení snímače: 20 MPx

Optický ZOOM: 8 x

Ohnisková vzdálenost: 4,5 – 36 mm

Kvalita videa: HD

Optická stabilizace obrazu: Ano

GPS: ne

Na českém trhu se prodává za cenu 2999 Kč včetně DPH (červen 2016).

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share