NGS Black Roller – přenosné mini BT repro s výdrží 8 hodin

Hledáte kvalitní hudební příslušenství k vašemu mobilu, tabletu nebo MP3 přehrávači? Už nemusíte! Bluetooth reproduktor NGS White Roller je vynikající přenosný reproduktor kompaktních rozměrů, s nímž si vychutnáte poslech hudby kdekoliv se budete nacházet.

ngs-black-roller-prenosne-mini-repro-bt-vydrz-az-8-hodin-cerne_i107171Drobný reproduktor nabízí kvalitní a bohatý zvuk, skvělý dojem ze zařízení podtrhuje vestavěná dobíjecí baterie s možností provozu až 8 hodin v kuse. Reproduktor nabízí možnost spárování prostřednictvím bluetooth, pokud jím není hudební zařízení vybaveno, jednoduše použijte přibalený USB kabel 2v1. Přes 3,5mm jack připojíte veškeré možné zdroje zvuku. NGS White Roller podporuje bluetooth profily A2DP a AVRCP, snadno tak ovládnete hudební přehrávač v mobilu. Skvělou funkcí je zabudovaný mikrofon, můžete tedy vyřídit telefonní hovory.

Technická specifikace:
Bluetooth verze: 2.1
Pracovní dosah až 10 m
Aux in konektor 3,5 mm
Bluetooth profiles: A2DP & AVRCP
Baterie: lithium 520 mAh
Nabíjení baterie: 2 hodiny (USB nabíjení)
Pracovní doba: 8 hodin

Na internetu či kamenných prodejnách zakoupíte NGS Black Roller za cenu 850 Kč s DPH (únor 2015), což je cena velmi přijatelná.

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share