MEDUSA XE Virtual 7.1 Surround Headset

Užívejte si nového rozměru prostorového zvuku. Náhlavní souprava MEDUSA XE Virtual 7.1 Surround Headset kombinuje ostrý a silný zvuk legendární řady MEDUSA se sedmi virtuálními kanály a dosahuje netušeně přesného prostorového zvuku – zážitek s atmosférou, která by se dala krájet, a mimořádná taktická výhoda při online hraní.

sl-8798-bk_rgb_001_sIntegrovaná zvuková karta USB mimořádně usnadňuje propojení s počítačem, vyvážení a zvuk si můžete individuálně nastavovat na kabelovém dálkovém ovládání či v komfortní nabídce ovladačů. Díky pohodlnému polstrování a velkým circumaurálním mušlím se náhlavní souprava Medusa XE 7.1 navíc velmi příjemně nosí, a představuje proto první volbu pro dlouhé herní dýchánky.

Základní přednosti:
PC-Gaming headset s USB portem
Velmi realistický 7.1 prostorový zvuk
Vynikající Gaming-Sound
Brilantní přenos řeči
Virtuální 7.1 surround technologie pro velm realistický zvuk
Vynikající zvuk s výkonnými basy a brilantními výškami
Křišťálově čistý přenos hlasu flexibilním mikrofonem
Kabelové dálkové ovládání pro ovládání hlasitosti a ztlumení mikrofonu a rychlou reprodukci. Sluchátka nabízí maximální komfort při nošení díky velkým, na uši přiléhajícím náušníkům, měkkému polstrování a flexibilnímu třmenu sluchadel. Předností je také nízká hmotnost pouze 360 gramů, integrovaná 7.1 USB zvuková deska pro snadné připojení, individuálně nastavitelné možnosti budiče, sklopitelné náušníky usnadní přepravu a vysoký rozsah pohybu díky 2,8m dlouhému kabelu.

Na českém trhu se tento model prodává za cenu 1600 Kč vč. DPH (říjen 2015).

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share