Mechanická a přesto tichá! Genesis Thor 303 TKL Silent Switch

Genesis rozšiřuje svoji řadu herních mechanických klávesnic THOR 303 TKL. Nyní je tato klávesnice vybavena výměnnými spínači OutemuPeachSilent s extrémně rychlou odezvou, tichým provozem a životností až 50 milionů kliknutí. Díky použití spínačů OutemuPeachSilent se značce Genesis podařilo navrhnout mechanickou klávesnici, která je o 20 % tišší, než u klávesnic s tradičními spínači Outemu Brown.

Tichý provoz, tedy i tiché hraní, není jedinou výhodou OutemuPeachSilent. Tyto spínače se vyznačují také rychlou odezvou, velmi nízkým bodem aktivace kliknutí 2 mm a potřebným tlakem pouhých 40 g. Výsledkem je, že počítač zaregistruje akci mnohem rychleji než u membránových ekvivalentů. Odolné hliníkové šasi v kombinaci s plným RGB podsvícením a efektem PRISMO zaručuje odolnost a pohodlí i při těch nejdelších herních sezeních.

Technologie Hot Swap je velkou předností modelů řady Thor 303 TKL. Umožňuje okamžitou výměnu spínačů bez nutnosti pájení a technických znalostí. Zvládne ji každý uživatel. Stačí pouze vytáhnout spínač pomocí přiloženého klipového kovového nástroje a vložit nový. To umožňuje plně přizpůsobit parametry klávesnice individuálním preferencím a prodloužit její životnost.

Nový model mechanické klávesnice řady Thor 303 TKL se vyznačuje vylepšenými stabilizátory, které díky svým vlastnostem a kvalitnímu mazání zajišťují tichý provoz, a ještě plynulejší pohyb klávesy. K dispozici je také speciální protiprachový kryt, který chrání spínací mechanismus a prodlužuje jeho životnost.

Klávesy použité u Genesis Thor 303 TKL mají životnost až 50 milionů kliknutí. Mechanismus kláves v kombinaci s technikou „Double Injection“ a pevným hliníkovým krytem znamená dlouholetou životnost. Klávesnice je vybavena také mnoha dalšími funkcemi, jako jsou N-Key Rollover (plný Anti – Ghosting), možnost uzamknout klávesy Windows a dokonce i pokročilé světelné efekty RGB PrismoEffect.

Thor 303 TKL má navíc speciální software, který umožňuje plně přizpůsobit nastavení zařízení, jako je oblíbený režim osvětlení RGB, sestavení smrtící kombinace klávesnebo nastavení maker a jednotlivých profilů. Díky vestavěné paměti si zařízení zapamatuje všechna nastavení, což znamená, že ani po připojení klávesnice k jinému zařízení, není nutné klávesnici znovu nastavovat.

Mechanická klávesnice Genesis Thor 303 TKL Silent Switchje dostupná prostřednictvím vybraných prodejců a resellerů za cenu od 1 990 Kč.

Technické specifikace:

Komunikace: Kabelové připojení

Rozhraní: USB

Typ: Herní

Layout: US

Mechanismus kláves: Mechanický

Typ spínače: OutemuPeachSilent

Typ klávesnice: TKL

Podsvícení: Ano

Barva podsvícení: RGB

Počet režimů podsvícení: 25

Délka kabelu: 180 cm

Počet tlačítek: 87

Multimediální klávesy: Ano

Počet multimediálních tlačítek: 11

Životnost kláves: 50 mil.

Frekvence vzorkování: 1 000 Hz

Bod aktivace: 3,3 mm

Aktivační síla: 40 g

Doba odezvy: 1 ms

Nízkoprofilová klávesnice: Ne

Podporované operační systémy:Android/Windows 10/Windows 11/Windows 7/Windows 8

Software: Ano

Hardwarové požadavky: Zařízení s portem USB-A

Technologie tisku na klávesnici: Dvojité vstřikování

Vestavěná paměť: Ano

Profil přepínače: Vysoký

Standardní rozložení: ANSI-ISO

Materiál: ABS, Hliník

Funkce:

Dostupná makra

Dostupné profily

Vyměnitelné spínače „HOT SWAP“

Záznam maker: Ano

Anti-ghosting: Ano

Konektory: USB typu A

Barva: Černá

Napájení: USB (5V)

Dodávané příslušenství: 2 náhradní mechanické spínače, klip

Délka: 355 mm

Šířka: 136 mm

Výška: 36 mm

Hmotnost: 865 g

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share