Logitech – trio multimediálních reproduktorů

Společnost Logitech představila tři nové multimediální reproduktory pro domácnosti: jedná se o modely Logitech® z200 Multimedia Speakers, Logitech® z150 Multimedia Speakers a Logitech® z50 Multimedia Speaker. Všechny se mohou pochlubit moderním, masivním provedením a nabízejí stereo zvuk, který naplní celou místnost – každý s vlastním souborem individuálních vlastností.

Custom_format_Z200_WHT_FOB„Tyto nové reproduktory jsou skvělé pro ty, kdo hledají čistý zvuk v celém domě,“ řekl Petr Binder ze společnosti Logitech. „Reproduktory mají moderní design v barvách, které si můžete vybrat tak, aby ladily s vaším domovem, a skvělé zvukové vlastnosti, jež vám umožní naplno vychutnat vaši oblíbenou hudbu.“

Multimediální reproduktory Logitech z200 Multimedia Speakers jsou k dispozici v černém nebo bílém provedení, nabízejí 10 wattů špičkového výkonu a bohatý zvuk s hlubokými basy v moderním designu. Každý satelitní reproduktor má dva drivery s průměrem 2,5 palce (6,4 cm), které vytvářejí vyvážený a čistý stereo zvuk, jímž vyplní celou místnost. Můžete využít audio vstup přes 3,5 mm konektor jack nebo aux vstup, které vám umožní přehrávat zvuk z různých zařízení, jako například z tabletů nebo smartphonů, nebo můžete připojit sluchátka, abyste mohli poslouchat nerušeně v soukromí. Nastavení zvuku je velmi pohodlné díky integrovanému ovladači hlasitosti a napájení na přední straně reproduktorů, přičemž basy můžete nastavit podle své představy pomocí ovládacího kolečka na jejich boku.

Multimediální reproduktory Logitech® z150 Multimedia Speakers mají špičkový výkon 6 wattů a vytvářejí čistý stereo zvuk, který je dostatečně silný, aby byl slyšet a vy jste jej mohli vychutnávat po celém domě. Ovládání těchto reproduktorů je jednoduché a pohodlné díky integrovanému ovládacímu prvku hlasitosti a napájení v bytelné a kompaktní konstrukci reproduktorů. Praktický konektor jack na sluchátka znamená, že snadno připojíte sluchátka, abyste mohli hudbu poslouchat v soukromí, nebo můžete využít aux vstup přes konektor jack 3,5 mm pro připojení vašeho notebooku nebo chytrého telefonu a naplnit dům střídavě zvukem z těchto zdrojů. Multimediální reproduktory Logitech® z150 Multimedia Speakers budou k dostání v černém a bílém provedení, takže si můžete vybrat, která barva bude lépe ladit s interiérem vašeho domova.

Multimediální reproduktor Logitech z50 Multimedia Speaker nabízí velký zvuk v malém elegantním balení. Špičkový výkon má 10 wattů, hraje však překvapivě nahlas a nabízí zvuk, jaký byste od tak malého reproduktoru ani neočekávali. Má jeden driver o průměru 2,25 palce (5,7 cm) a audio vstup přes konektor jack 3,5 mm, jímž tento mini reproduktor můžete připojit k různým zařízením. Reproduktor Logitech z50 Multimedia Speaker je k dispozici ve třech barvách – růžové, šedé nebo modré – takže si můžete zvolit odstín, který bude odrážet váš osobní styl nebo který bude nejlépe ladit s vaším domovem.

Všechny tyto nové multimediální reproduktory se dodávají se síťovým adaptérem, takže se nemusíte obávat, že by jim došla energie.

Cena a dostupnost
Očekává se, že multimediální reproduktory Logitech z200 Multimedia Speakers, Logitech z150 Multimedia Speakers a Logitech z50 Multimedia Speaker budou v Evropě k dostání od září 2013 za doporučené maloobchodní ceny 779 Kč, 519 Kč a 519 Kč v daném pořadí. Podrobnější informace můžete získat na adrese www.logitech.com.

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share