Logitech představuje novou herní myš G502 Proteus Spectrum

Společnost Logitech  oznámila uvedení herní myši s úplným názvem Logitech® G502 Proteus Spectrum Gaming Mouse. Díky přidání RGB osvětlení, které si uživatelé mohou sami upravovat, se stal její předchůdce – nejlépe prodávaná herní myš světa Logitech G502 Proteus Core – ještě lepší.

Logitech_G502_1Aktuální model G502 Proteus Spectrum si stále zachovává snímač pohybu s nejvyšším rozlišením DPI na světě, vyspělé schopnosti snímání na různém druhu povrchů a ladění vyvážení těžiště, ale nyní vám nabízí ještě mnohem více funkcí, kterými můžete posunout svou hru i styl kupředu.

„Myš G502 Proteus Spectrum má úžasný snímač pohybu a nyní dostala i uživatelsky nastavitelné osvětlení,“ řekl Ujesh Desai, viceprezident a generální ředitel divize herních produktů společnosti Logitech. „Můžete ji navíc synchronizovat s jiným vaším herním vybavením od Logitech G, které má také RGB podsvícení, a vytvořit tak skutečně parádní efekty.“

Uživatelsky nastavitelné RGB osvětlení
Přizpůsobte si myš svému stylu a prostředí – k dispozici máte až 16,8 milionů barev a regulaci jasu prostřednictvím obslužné aplikace Logitech Gaming Software (LGS). Oživte svou myš pomocí pulsujících světelných schémat nebo si nastavte, aby osvětlení cyklicky procházelo kompletní spektrum barev. Osvětlení je možné synchronizovat s dalšími produkty Logitech G s RGB podsvícením.

Přesný optický snímač pohybu s citlivou odezvou
Společnost Logitech vybavila myš G502 Proteus Spectrum nejvýkonnějším a nejpřesnějším optickým snímačem pohybu s označením PMW3366, který zajišťuje maximální výkon a preciznost sledování pohybu, a rovněž svou exkluzivní technologií Logitech G Delta Zero™, jež vylepšuje spolehlivost míření. Herní myš Logitech G502 Proteus Spectrum má navíc ohromný rozsah rozlišení od 200 do 12.000 DPI s nulovou akcelerací senzoru, nulovým vyhlazováním nebo filtrováním a nulovým zaokrouhlováním pixelů.

Možnost ladit vyvážení, tlačítka, reakci na povrch a hmotnost
Veškeré kouzlo spočívá v možnosti přizpůsobit si vše podle svého. Aby vám myš jinak pro vás celkově vhodná vyhovovala ještě více, můžete upravit její hmotnost a vyvážení těžiště, když použijete a vhodně rozmístíte některá nebo všechna z celkem pěti závažíček – každé váží 3,6 g. Prostřednictvím aplikace LGS můžete také snadno přiřadit jakýkoli příkaz nebo makro některému z 11 programovatelných tlačítek.
A pro dosažení optimálního výkonu zkalibrujte snímač, aby jeho odezva odpovídala fyzikálním a odrazivým vlastnostem povrchu, který při hraní bude snímat. Ladění odezvy podle daného povrchu optimalizuje dynamický rozsah snímače tak, aby „počítal“ s vlastnostmi povrchu snímaného myší a díky tomu mohl dosahovat maximální rychlosti a výkonu i nižší vzdálenosti, ze které je myš stále schopna snímat povrch při nadzvednutí (lift-off distance – LOD).

Komfortní tvarování
Texturované pogumované úchopy a příhodné rozložení tlačítek jsou zárukou skvělého pocitu a snadného ovládání od první chvíle, kdy myš vezmete do ruky. Herní myš Logitech G502 Proteus Spectrum má navíc samostatné levé a pravé tlačítko, takže opora prstů je pevná a stabilní, díky čemuž jsou vaše kliknutí přesná, spolehlivá a s příjemným pocitem. Mechanické mikrospínače pod každým tlačítkem ještě více zlepšují dobrý pocit při klikání, jeho rychlost a přesnost. A díky hyper rychlému rolovacímu kolečku s duálním režimem máte i lepší přesnost posunu při krokování stejně jako možnost bleskurychle prolétnout dlouhé webové stránky.

Cena a dostupnost
Myš Logitech G502 Proteus Spectrum staví na úspěchu modelu G502 Proteus Core – nejlépe prodávané herní myši na celosvětové scéně. Očekává se, že herní myš G502 Proteus Spectrum bude v České republice k dostání v polovině února 2016 za doporučenou maloobchodní cenu 2490 Kč.

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share