Logitech představuje novinky pro videokonference a hybridní pracoviště

Společnost Logitech představuje Rally Bar Huddle, špičkové videokonferenční zařízení typu „vše v jednom“ pro malé konferenční místnosti, které je nejnovějším přírůstkem její do rodiny konferenčních kamer. Rally Bar Huddle je navržen tak, aby poskytoval všem pracovníkům rovnocenné podmínky účasti na videokonferenční schůzce (equitable meeting) bez ohledu na to, zda se účastní na dálku nebo jsou přítomni přímo v zasedací místnosti. Rychle se instaluje, snadno používá a jednoduše integruje s ovladačem Tap IP prostřednictvím systému CollabOS.

Se změnou designu kancelářských prostor, kterou se firmy snaží vytvářet víc míst pro spolupráci zaměstnanců s hybridní formou práce, roste také význam zasedaček. Podle výzkumu společnosti Futuresource chcedo AV technologií pro malé jednací místnostiinvestovat 68 %[1] firem.

„Schůzovní místnůstky vznikají rychleji, než je firmy dokážou vybavit zařízeními k videokonferencím,“ říkáScott Wharton, generální ředitel divize Logitech B2B. „Rally Bar Huddle jsme navrhli od základu tak, aby měl optimální funkce s využitím umělé inteligence (AI) pro moderní schůzky s rovnocenným zastoupením účastníků a zároveň byl cenově dostupný pro jakoukoli firemní zasedačku.“

Rally Bar Huddle je určen pro místnosti, do nichž se vejde až šest osob, a zajišťuje, aby byl každý účastník dobře vidět a slyšet. Vzdálené účastníky konverzace vítá vestavěná umělá inteligence pro zpracování videa v rozlišení 4K. Díky přepracovanému systému přenosu zvuku je Rally Bar Huddle dvakrát hlasitější než videokonferenční zařízení Logitech MeetUp. Pokročilé snímání zvuku prostřednictvím šestice mikrofonů umožňujících vyfiltrovat zvuk z požadovaných směrů a potlačení šumu na bázi umělé inteligence vytváří přirozený zážitek ze schůzek i pro zaměstnance, kteří se účastní vzdáleně.

Pokračující vylepšování a aktualizace softwaru přidává do Rally Bar Huddle pokročilé funkce, jako je RightSight 2. S RightSight 2 získají týmy přístup k funkcím AI, jako jsou například Speaker View, které detekuje a zobrazuje aktivního řečníka a zároveň zobrazuje celou místnost, nebo Grid View, která poskytuje každému účastníkovi ekvivalentní zastoupení díky detekci obličejů a přiblížení každé osoby tak, aby měla na obrazovcesamostatný rámeček. Podporuje také integraci s funkcemi Zoom Rooms Smart Gallery, Microsoft IntelliFrame apod.

Rally Bar Huddle lze používat třemi způsoby. Funguje s vyhrazeným počítačem se systémem Windows či ChromeOS, v režimu s vlastním zařízením uživatele (BYOD) nebo v režimu bez externího počítače, kdy podporované videokonferenční aplikace běží na samotném zařízení. Rally Bar Huddle spolupracuje s předními videokonferenčními platformami, včetně Microsoft Teams, Zoom a Google Meet.

Týmy IT zvládnou připravit zasedačku na videokonferenci s novým, právě vybaleným Rally Bar Huddle během několika minut. Po instalaci pak můžou sledovat stav místnosti, provádět aktualizace neboupravovat nastavení prostřednictvím jediného cloudového nástroje Logitech Sync. Díky funkci Sync Insights je možnétaké vyhodnocovat využití zasedacích místností v průběhu času.

Organizace si mohou Rally Bar Huddle přizpůsobit pro zvláštní prostředí nebo tak, aby co nejlépe vyhovoval jejich podmínkám. Snadno čistitelný kryt pomáhá udržovat videokonferenční zařízení čisté ve zdravotnických a vzdělávacích prostředích a světle šedý potah nabízí alternativu k výchozí grafitové barvě.

Cena a dostupnost

Rally Bar Huddle bude celosvětově dostupný v červenci 2023 prostřednictvím autorizovaných prodejců a webu logitech.com za doporučenou maloobchodní cenu 49 599 Kč. Funkce RightSight 2 budou k dispozici na podzim 2023.

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share