Logitech – oceňovaný reproduktor UE BOOM poprvé k vidění na festivalu iCON

Společnost Ultimate Ears oznámila, že její oblíbený bezdrátový reproduktor UE BOOM získal prestižní zlaté ocenění iF 2014 od organizace iF International Forum Design. Společnost Logitech získala toto ocenění již pátým rokem po sobě a letos poprvé bylo ocenění iF uděleno ve zlaté kategorii.

ue_boom„Díky Walkmanu a po něm iPodu se hudba stala skutečně mobilní,“ řekl Rory Dooley, generální ředitel společnosti Ultimate Ears. „Reproduktor UE BOOM z tohoto trendu vychází a nabízí lidem neuvěřitelně snadný a pohodlný způsob, jak sdílet magické hudební momenty. Toto zlaté ocenění je potvrzením našeho úsilí, které věnujeme vytváření úžasných hudebních zážitků, jež můžete mít s sebou kdekoli a sdílet je s kým budete chtít.“

Model UE BOOM je mobilní bezdrátový reproduktor vybavený speciálními funkcemi, které nastavují nový standard pro poslech hudby v jakémkoli prostředí. Jeho praktický tvar umožňuje jej vzít kamkoli a skvěle se vejde do každého batohu nebo držáku na láhve s vodou – současně je potažen speciálně vyvinutým akustickým potahem, který je odolný vůči vodě i zašpinění, takže reproduktor s sebou můžete vzít všude bez obav. Díky válcovitému tvaru navíc vyzařuje plný zvuk prostorově do všech 360 stupňů.

Ceny iF za design produktů jsou jedny z nejprestižnějších na světě a udělují se za vynikající úspěchy v oblasti designu. V roce 2014 získalo zlaté ocenění iF Gold pouhých 50 produktů.

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share