Logitech – nové reproduktory z533 poskytují mohutný zvuk

Společnost Logitech ozšířila svou produktovou řadu domácích reproduktorů uvedením modelu s celým názvem Logitech z533 Multimedia Speakers. Již více než 30 let Logitech vytváří vysoce kvalitní audio produkty, které vdechnou vaší hudbě život.

Logitech_Z533_BTY2Každý systém je navrhován a testován v našich nejmodernějších laboratořích v oddělení výzkumu a vývoje a je poměřován vůči nejvyšším akustickým standardům, aby mohl optimálně oživit váš zážitek z poslechu – a multimediální reproduktory Logitech z533 nejsou výjimkou.

„Spotřebitelé nám neustále říkají, jak moc mají reproduktory Logitech rádi, a často vnímáme podtón údivu, jak dobré skutečně jsou,“ řekl Tomáš Kudweis, ve společnosti Logitech. „Víme, že jak jednou slyšeli reproduktory Logitech, háček se zasekl, a model z533 je jistě nezklame.“

Reproduktorový systém poskytuje mohutný akustický výkon s bohatými basy a prokreslenými výškami, který vyplní každý koutek vašeho domova plným zvukem. Multimediální reproduktory Logitech z533 posunou zážitek z poslechu vaší hudby, sledování filmů a hraní her na novou úroveň díky dynamickým basům, které zprostředkovává čelně směrovaný subwoofer a plnopásmové drivery o průměru 2,25 palce (5,7 cm).

Multimediální reproduktory Logitech z533 mají dálkový ovladač na kabelu, který můžete umístit na vhodné místo a mít tak snadný přístup k hlavním ovládacím funkcím, jako jsou napájení, hlasitost a basy, spolu s konektorem na sluchátka a dalším vstupem jack 3,5 mm. Díky několika možnostem připojení, včetně konektorů jack 3,5 mm a RCA (cinch), můžete připojit a poslouchat prakticky každé zařízení se zvukovým výstupem, jako jsou počítače, tablety, smartphony – nebo i televizory.

Cena a dostupnost
Očekává se, že multimediální reproduktory Logitech z533 budou k dostání v České republice od 15. července 2015 za doporučenou maloobchodní cenu 2 479 Kč. Bližší informace můžete získat na adrese Logitech.com nebo na Facebooku.

Logitech z333 Multimediální reproduktory jsou k dostání v České republice od července 2015 za doporučenou maloobchodní cenu 1 649 Kč.

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share