Logitech – čtyři nové doplňky k iPadu Air

Logitech oznámila uvedení čtyř nových příslušenství pro tablety, jež jsou navržená speciálně pro nový iPad® Air. Skládací pouzdro s klávesnicí a textilním potahem Logitech® FabricSkin Keyboard Folio, ultratenký kryt s klávesnicí Logitech® Ultrathin Keyboard Cover, skládací pouzdro s klávesnicí Logitech® Ultrathin Keyboard Folio a ochranný skládací kryt Logitech® Folio Protective Case pro nový iPad poskytují ochranu před případnými nárazy, poškrábáním a politím a jsou přitom ultra tenké a lehké.

LogitechUltrathinKBCover_Keyboard_SPACEGRYVšechny uvedené modely jsou precizně vyrobeny z nejmodernějších materiálů, a tak mají ochrannou funkci, a přece jsou ultra tenké a ultra lehké, aby skvěle doplnily design iPadu Air. Klávesnice pro tablety se připojují přes rozhraní Bluetooth® a jejich klávesy jsou v největší možné velikosti, aby psaní mohlo být rychlé a plynulé. Skládací pouzdra navíc poslouží i jako stojánky, které lze přizpůsobit, aby držely váš tablet ve vhodném úhlu pro danou činnost – čtení, sledování filmů nebo hraní her.

„Tyto nové produkty jsme pečlivě vytvořili tak, aby doplňovali estetiku nového tenčího a lehčího iPadu Air,“ řekl Mike Culver, viceprezident a generální ředitel divize mobilních zařízení ve společnosti Logitech. „V této produktové řadě jsme dávali pozor na každý detail, a tak naše obaly slouží zároveň jako stojany pro pohodlné sledování displeje, klávesnice zase přinášejí skvělý pocit při psaní typický pro značku Logitech. Také barvy a velikost přesně odpovídají barvám a rozměrům nového iPadu, takže mohou mít majitelé nového tabletu užitek ze stylové ochrany, kterou očekávají a oceňují u produktů Logitech.“

Nová produktová řada obsahuje následující modely:

Logitech FabricSkin Keyboard Folio pro iPad Air
Skládací pouzdro s textilním potahem a klávesnicí Logitech FabricSkin Keyboard Folio v sobě spojuje přednosti designu podle moderních trendů a inteligentních technologií s cílem poskytnout vašemu iPadu tenkou a lehkou ochranu a rozšířené funkce. Toto pouzdro patří k tomu nejlepšímu z celé naší kolekce a je k dispozici v celé škále barev a jemných materiálů, takže ochrana iPadu je obohacena o dotek krásy, zatímco potah z materiálů, které odpuzující vodu, pomáhá chránit přední i zadní stranu vašeho iPadu Air. Překvapivě tenká klávesnice připojovaná přes rozhraní Bluetooth je přímo „vtělena“ do materiálu pouzdra na vnitřní straně. Její tlačítka mají plnou velikost – nechybí ani klávesové zkratky operačního systému iOS® – a poskytují komfort, na který jste důvěrně zvyklí u tradičních klávesnic. Nový systém uchycení tabletu se nazývá SecureLock™ a vyznačuje se odlehčenými plochými klipsnami, jež pevně drží rohy vašeho iPadu v celkovém rámečku, zatímco je zachována možnost snadno iPad do pouzdra vkládat i jej vyjímat. Skryté magnety drží váš iPad ve dvou praktických polohách – pro psaní nebo zábavu. Klávesnici lze dobíjet přes konektor micro-USB a při plném nabití vydrží pracovat až tři měsíce. Očekává se, že pouzdro s klávesnicí Logitech FabricSkin Keyboard Folio bude k dostání za doporučenou maloobchodní cenu 3899 Kč.

Logitech Ultrathin Keyboard Cover pro iPad Air
Nový ultratenký kryt s klávesnicí Logitech Ultrathin Keyboard Cover je druhou polovinou nejnovějšího iPadu společnosti Apple. Představuje nejprodávanější klávesnici pro iPad a design, který získal mnohá ocenění, jako charakteristické vlastnosti předchozího modelu Logitech Ultrathin Keyboard Cover – nyní i pro iPad Air. Tento kryt je vyroben z hliníku a jednak chrání displej tabletu při přenášení, a jednak slouží jako bezdrátová klávesnice. Vestavěná klávesnice se připojuje pomocí rozhraní Bluetooth, a protože těží z desetiletí konstrukčních zkušeností a výzkumu, může nabídnout rychlé, plynulé a pohodlné psaní navíc s hmatovou zpětnou vazbou, na kterou jste zvyklí u tradičních klávesnic, jakož i klávesové zkratky operačního systému iOS – například vyjmutí, kopírování a vložení. Šikovná magnetická klipsna spolupracuje s magnety v rámečku iPadu a pevně drží kryt na displeji tabletu, zatímco magnetická drážka umístěná za klávesnicí váš iPad podrží ve vzpřímené poloze v ideálním úhlu jak pro psaní, tak i pro ovládání pomocí dotykového displeje. Klávesnici lze dobíjet přes konektor micro-USB a při plném nabití vydrží pracovat až tři měsíce. Očekává se, že ultra tenký kryt s klávesnicí Logitech Ultrathin Keyboard Cover bude k dostání za doporučenou maloobchodní cenu 2599 Kč.

Logitech Ultrathin Keyboard Folio pro iPad Air
Ultratenké skládací pouzdro s klávesnicí Logitech Ultrathin Keyboard Folio pro iPad Air nabízí příjemně lehký pocit při psaní a ochranu přední i zadní strany vašeho iPadu. Skládací pouzdro má vestavěnou klávesnici připojovanou přes Bluetooth s tlačítky stejné velikosti jako u tradičních klávesnic, aby psaní mohlo být rychlé a plynulé. Dvoupolohový stojánek podrží váš iPad ve vzpřímené poloze vhodné pro psaní nebo položený pro pohodlnější surfování na Internetu a prohlížení multimediálního obsahu a úchytný systém SecureLock pomáhá zajistit, aby kryt byl vždy pevně uchycen k rámečku vašeho iPadu, aniž by se zvýšil jeho objem nebo hmotnost. I tuto klávesnici lze dobíjet přes konektor micro-USB a při plném nabití vydrží pracovat až tři měsíce. Očekává se, že ultra tenké skládací pouzdro s klávesnicí Logitech Ultrathin Keyboard Folio bude k dostání za doporučenou maloobchodní cenu 2599 Kč.

Logitech Folio Protective Case pro iPad Air
Hledáte-li ochranu vašeho tabletu a nepotřebujete klávesnici, je zde ochranný skládací kryt Logitech Folio Protective Case, což je nejtenčí a nejlehčí ochranný obal společnosti Logitech pro iPad Air. Má potah z materiálů odpuzujících vodu a chrání váš iPad zepředu i zezadu před případnými nárazy, poškrábáním a politím. Pro pevné upevnění k rámečku tabletu používá rovněž úchytný systém SecureLock. Toto skládací pouzdro slouží i jako nastavitelný stojánek, který váš iPad podrží v několika různých polohách – téměř položené, plně vzpřímené a v mnoha úhlech mezi nimi. Očekává se, že ochranný skládací kryt Logitech Folio Protective Case bude k dostání za doporučenou maloobchodní cenu 1559 Kč.

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share