Logitech – bohatý zvuk v malém a praktickém provedení

Společnost Logitech představila nový multimediální reproduktorový systém Logitech® Multimedia Speakers Z213 v konfiguraci 2.1, čili se dvěma satelitními reproduktory a samostatným subwooferem.Tento systém je navržen tak, aby poskytoval bohaté basy pro oživení hudby, filmů a her, které máte rádi. 

Z213_FOB_72_dpi „Reproduktorový systém Logitech Multimedia Speakers Z213 je určen všem, kdo chtějí skvělou kvalitu zvuku bez velkých dopadů na jejich peněženku,“ řekl Izabela Sulima, regionální marketingová manažerka společnosti Logitech pro Českou republiku. „Současně tento systém v konfiguraci 2.1 nebude zabírat cenné místo na vašem pracovním stole nebo v obývacím pokoji.“

Kromě kompaktních rozměrů jsou reproduktory Logitech Multimedia Speakers Z213 navrženy tak, aby spolupracovaly se širokou řadou audio zařízení, včetně počítačů s operačními systémy Windows® a Mac OS®, tablety, smartphony a MP3 přehrávači. Reproduktorový systém má subwoofer s vyzařováním zvuku směrem dolů, driver o průměru 10 cm a vytvoří plné basy, jež vám umožní pocítit každou notu vaší oblíbené hudby, filmů nebo her – navíc pomocí otočného regulátoru na zadní straně subwooferu můžete úroveň basů snadno upravit podle svého. K reproduktorům se kabelem připojuje ovladač pro jejich zapínání a vypínání a pro nastavení hlasitosti. Chcete-li poslouchat hudbu, aniž byste někoho rušili, můžete připojit sluchátka do konektoru jack 3,5 mm, který je prakticky umístěn na ovladači.

Reproduktorový systém Logitech Multimedia Speakers Z213 je navíc kompatibilní s adaptérem Logitech® Bluetooth® Audio Adapter. Stačí tento adaptér připojit do vstupu reproduktorového systému a můžete si pouštět hudbu z jakýchkoli zařízení, která používáte a která jsou vybavena rozhraním Bluetooth.

Cena a dostupnost
Očekává se, že reproduktorový systém Logitech Multimedia Speakers Z213 bude v České republice k dispozici během července 2014 za doporučenou maloobchodní cenu 829 Kč. Podrobnější informace můžete získat na adrese www.logitech.com.

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share